Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem beteges ez egy kicsit...

Nem beteges ez egy kicsit testvéri kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy segít a kisebbnek leborotválni ott lent? Nem vagyok ez a lássunk mindenben rosszat típusú ember, de szerintem ez nagyon fura, főleg ha mondjuk külön neműek.

2020. júl. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
34%
Látom a betegek száma emelkedik-terjeszkedni próbál s még az óvszer használatát is pártolnák "megmutatom, hogy használd" címén...pfff.
2020. júl. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
17%
#21 Ez az óvszeres dolog most milyen beteg fantazmád hatására jutott eszedbe? Neked ilyen dolgok járnak a fejedben? Akkor itt nem a többiek a betegek...
2020. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem canobix ironizált, úgy értette hogy egyre több a beteg agyú és ezeknek lassan az is normális lesz hogy apuka mutassa be a helyes óvszerhasználatot. És akinek ez nem normális azt lehet köpködni és nyárspolgározni.

Ezért nyomtam rá zöldet, remélem jól értelmeztem.

2020. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
27%
@21 Ha ennyire nem tudod a szexuálitást elvonatkoztatni gyerekeid meztelen látványától, akkor SÜRGŐSEN fordulj szakemberhez, mert ez egyáltalán nem egészséges! Egy normális embernél a szexuális fantáziák soha nem kerülnek összefüggésbe a saját gyerekekkel, szülőkkel, testvérekkel. Hogyha nálad igen - és ezek szerint igen - akkor gond van!
2020. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
12%

22


Kis betegségből lesz a nagy s az előrelátás-megelőzés ezt is kivédi;)

Ha nem határoznák meg, mi a bűncselekmény-honnantól, akkor káosz lenne keményen...neki azt szabad szerinted ( ölni ), a másik meg úgy véli nem.

2020. júl. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
42%
Canobix! Egy egészséges ember nem asszociál a szexre, ha a saját közeli vérszerinti rokonairól van szó, akkor sem, ha meztelenül látja őket. Ha neked a témáról most az óvszerhasználat jutott eszedbe az tényleg nem éppen egészséges... :/ :O
2020. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
35%

24


Ja, te majd pedóként a gyerekedet tapizva erre hivatkozol lebukáskor, hogy "én csak megmutattam szülőként ezt azt neki"....

Magadban keressed inkább a beteget, ne másban, aki aljas dolgoktól int;)

2020. júl. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
67%

26


Ez neked is ajánlott:

Ja, te majd pedóként a gyerekedet tapizva erre hivatkozol lebukáskor, hogy "én csak megmutattam szülőként ezt azt neki"....


Magadban keressed inkább a beteget, ne másban, aki aljas dolgoktól int;)

2020. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
13%
#26 Bárkivel futólag előfordulhat. De a helyén kell kezelni. Össze vannak "zárva". Egy kosza gondolat nem bűn. Gondolat rendőrség? Gondolati szabadság van. Csak ne akajuk másra erőltetni, a saját gondolatainkat!
2020. júl. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi beteg embert.... Azért nem meritek látni a gyereketeket meztelenül, mert rögtön szexuális dolgok jutnak eszetekbe? És még meg is magyarázzátok, hogy a gondolat az nem bűn, és teljesen normális, ha arra gondolok a meztelen gyerekemet látván, hogy fúú, de betenném neki? :D Komolyan ilyen gondolatokkal éltek, és normálisnak tartjátok?

És szerintetek az a beteg, aki meztelen gyereket látva, nem arra gondol? Ennyi vérfertőző pedofilt egy rakáson...

2020. júl. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!