Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem beteges ez egy kicsit...

Nem beteges ez egy kicsit testvéri kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy segít a kisebbnek leborotválni ott lent? Nem vagyok ez a lássunk mindenben rosszat típusú ember, de szerintem ez nagyon fura, főleg ha mondjuk külön neműek.

2020. júl. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
18%
canobix, a gyerekeit egy normális, egészséges ember nem tapogatja csak úgy :D ha neked ez az elképzelésed a gyereknevelésről, remélem nem szaporodtál még, mert van egy rossz hírem: pedofil vagy. :}
2020. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%

#37 :DD


#38 Teljesen tájékozatlanul és lényegében alaptalanúl, durva koncepciós vádakat állítottál fel.

2020. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

41


Én tudom, de te még csak írni tanultad meg, a tettet még gyakorlod bizonyára:DDDD

2020. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
0%

#40 Na pont az ilyen hozzáállás miatt lelkibetegek az emberek.


Egy kosza gondolatot elhessegett az ember.


Ez hasonló, mint a kamaszgyerek és anya.


Amúgy semmi bajom, nyugi!


Depressziom volt két közeli rokonom, másfél év alatti elvesztése miatt.

Beszéltem futólag ilyenről terapeutával. Mivel olvastam szexologia tárgyú könyveket.


Én egészséges vagyok lelkileg.

2020. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
35%

Egy nyílt és őszinte, "beszéljük meg nyugodtan" világban ez a kérdés fel sem merülne. Tök természetes lenne, hogy segítünk egymásnak még ilyen kényes dolgokban is.


DE


Mivel olyan világban élünk, ahol 99%-ban a hátsó szándékok, praktikák, elfolytott indulatok okozta frusztrációk vezetik az embereket, ezért a kérdés egyértelműen gáz :)

2020. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

14 éves voltam amikor a lábam és az intim területem leborotválta az unokanővérem (én kértem segítséget, mert előtte sosem fogtam borotvát). A nagyobbik lányomnak 12 évesen pedig én borotváltam le a vénuszdombját miután a szőrtelenítésről beszélgettünk.


Szerintem inkább az a beteges, hogy az emberek manapság mindenben (de tényleg mindenben) öncélú szexualitást látnak.

N

2022. jan. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!