Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem beteges ez egy kicsit...

Nem beteges ez egy kicsit testvéri kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy segít a kisebbnek leborotválni ott lent? Nem vagyok ez a lássunk mindenben rosszat típusú ember, de szerintem ez nagyon fura, főleg ha mondjuk külön neműek.

2020. júl. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
74%

Aztaqva, azért ezeken most lehidaltam... Ti a saját gyereketekről fantáziáltok, és azzal vigasztaljátok magatokat, hogy a gondolat nem bűn? Szerintetek ennyire természetes a beteg fantáziátok?

Így már érthető miért szóljátok le azt, aki szerint normális a saját gyerekünket meglátni meztelenül. Azért, mert ha ti látjátok meg meztelenül a gyereketeket, akkor a szexre asszociáltok. Csakhogy, tudnotok kell, hogy ez egyáltalán nem normális.

2020. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
16%

30


Egy szőrösödő gyerek ( 16 év tájon ) már nem igazán gyerek. Ugye ez világos s a többi "izének" is?


Nem úgy látszik:))))

2020. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
30%
Canobix! Az a beteg, aki tapizgatja a gyerekét, meg aki közben a szexre gondol, meg óvszerhasználatra. És ezt hiába csűröd-csavarod, nem fogod tudni magadat kimagyarázni belőle, azzal, hogy a normálisat próbálod betegnek beállítani. A normális az ha nem tapizgatod a gyerekedet, és főleg nem gondolsz róla szexre. De látom, nálatok ez a normális... Gondolom a gyereked is a testvéredtől van.
2020. júl. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
58%
32! Szóval a 16 éves gyerekedről szerinted lehet szexuálisan fantáziálgatni, oké... Hát, egészségedre.
2020. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
18%

33 senki


Egy szóval nem írtam, hogy ÉN;)

TE gondolsz a szexre gyerekednél s TE taperolod! Kiindultál magadból;)


Én azt vallom, hogy egy szőrösödő gyereket már ne nézegesse se a tesója, se szülei;)


ui: s a tesódra is rámászol...pfff

2020. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
56%
#30 Te most, visszont teljesen félreértettél itt több embert is.
2020. júl. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
74%

34


Ti mind beteg állatok vagytok;)

2020. júl. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
7%

"TE gondolsz a szexre gyerekednél s TE taperolod!"


Nekem nincs gyerekem, de ha lenne biztosan nem "tapizgatnám" :D

Ezt te írtad az előbb, meg hogy szerinted normális a szexre gondolni, ha tapizgatod a gyerekeidet. :) De úgy látom, ebben az országban egyre normálisabb pedofilnak lenni, és kb már az a ciki, ha valaki nem az.

2020. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
17%

Én kosza gondolatról írtam. Helyén kell kezelni!


Pont onnan jön a prűdéria, hogy ártalmatlan koszagondolatokat sokan nem tudják helyén kezelni.

2020. júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
70%
Ha kósza gondolataid vannak a gyerekeidről, akkor fordulj orvoshoz. Ezt egyáltalán nem helyén kell kezelni, ezt a pszichiátrián kell kezelni! :D
2020. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!