Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem szerintetek megérdem...

A nővérem szerintetek megérdemelte amit kapott?

Figyelt kérdés
Szóval a nővérem megtudta hogy az ex pasiját csalja a barátnője, és mivel jó barátságba van az exével ezért kiakadt és mondta (több embernek is) hogyha ő meglátná a csajt hogy megcsalja az exét akkor biztos megverné úgy hogy megemlegetné. Erre a csaj valahogy visszahallhatta mert amikor mentem haza ott üvöltözött a nővéremmel hogy mit képzel magáról, meg ha annyira verekedni akar vele akkor ott van most, de igen rosszúl fog járni. És még hallatszott egy két dolog, de nem mentem be. Szerintetek jogos volt ez a csaj részéről? Illetve a nővérem mértnem ment neki ha úgyis verekedni akart?

2020. júl. 26. 21:52
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%
Ti cigányok vagytok,aki az utcán ordítozzátok meg a családi ügyeket?
2020. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%
nővérednek ebbe bele se kellett volna szólna. ez az exre és a mostani barátnőre tartozik. majd ők elrendezik
2020. júl. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Igazan verekedni ugyse szeret senki. Foleg nem lanyok. Mert az annyira csunya...

Ha valaki ennyire kikad egy visszahallott infotol, akkor azt gondolom lehet valami igazsag a novered szovegeben es amolyan becsuletet akarta megvedeni tipusu orjongesrol lehetett szo. Novered helyeben en se mentem voln ki verekedni. Foleg ha tudom nekem van igazam.

Mondjuk az egeszet nem ertem...ha expasi akkor minek kell foglalkozni vele es az uj nojevel blabla.

2020. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk cigányok.

A nővérem jóba van az exével annak ellenére hogy már nincsennek együtt, és nem bírja elnézni ahogy a mostani csaja kihasználja.

2020. júl. 26. 22:02
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
akkor se az ő dolga a csajt megtépni
2020. júl. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

5

Akkor szerinted jogos volt a csajtól hogy kiosztotta a nővéremet?

És szerinted a nővérem mértnem küldte el melegebb éghajlatra a csajt, mért hagyta hogy órditozon vele?

2020. júl. 26. 22:13
 7/35 anonim ***** válasza:
91%
A nővérednek csak a pofája volt nagy, látod, mikor lehetett volna tenni valamit, akkor nem mert... Amúgy sincsen ilyen szinten semmi köze ehhez. 🤷‍♀️
2020. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

7

Na pont ez az hogy mértnem osztotta ki ő a csajt, eddig mindíg aztmondta hogy megtépi meg elbeszélget vele stb, most meg szinte csak a csaj hangját lehetett hallani.

2020. júl. 26. 22:26
 9/35 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem, kamukérdés, és a kérdező nem is létezik. Vagy a mátrixban alszik még.
2020. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen olaszos stílusú családokat, igazán fel tudják pezsegtetni egy csendes lakóövezet hangulatát....
2020. júl. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!