Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem szerintetek megérdem...

A nővérem szerintetek megérdemelte amit kapott?

Figyelt kérdés
Szóval a nővérem megtudta hogy az ex pasiját csalja a barátnője, és mivel jó barátságba van az exével ezért kiakadt és mondta (több embernek is) hogyha ő meglátná a csajt hogy megcsalja az exét akkor biztos megverné úgy hogy megemlegetné. Erre a csaj valahogy visszahallhatta mert amikor mentem haza ott üvöltözött a nővéremmel hogy mit képzel magáról, meg ha annyira verekedni akar vele akkor ott van most, de igen rosszúl fog járni. És még hallatszott egy két dolog, de nem mentem be. Szerintetek jogos volt ez a csaj részéről? Illetve a nővérem mértnem ment neki ha úgyis verekedni akart?

2020. júl. 26. 21:52
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Meg
2020. aug. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy lennék vele, hogy az én fiúm aztán ne legyen jóban az exével. Van elég lány a földön, akivel barátkozhat, miért kell pont azzal, akibe egyszer fülig szerelmes volt?

Nővéredet meg még fel is pofoztam volna, ha rólam ilyeneket mondana, végén még az is kiderül, hogy meg se csalta a srácot a csaj, csak a tesód generálja a fesztivált, mert egy akadékoskodó luvnya.

igen, megérdemelte.

2020. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Valaki megver valakit? Ez szerinted civilizacio? A novered egy kokorszaki erkolcsbiro, aki igazsagot oszt?
2020. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem baj hogy ugyan azt csinálod amit a nővéred más dolgába szólsz bele. Miért nem vele beszéled ezt meg?
2020. aug. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
88%

Borsod megye.

Eltalàltam?

2020. aug. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cigányok
2020. aug. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk cigányok, nem is értem hogy jött ez, de légyszi a kérdésre válaszóljatok.
2020. nov. 26. 17:16
 28/35 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen olaszos stílusú családokat, igazán fel tudják pezsegtetni egy csendes lakóövezet hangulatát....

Ezen de jót nevettem. Bár az olaszos nálam is cigányost takar inkább, hiába tagadja az illető. Tiszta Mónika-show, meg Győzike. Beja asszony.

2020. nov. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Savlekotő ***** válasza:
100%
Jóban van az exével,gondolom szexelnek és rezeg neki a léc. Primitív lehet a nővéred..
2020. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

" az exe egy papucs"

Itt a válasz miért csalja, addig lesz vele amíg nem lesz másik pasi.


Másrészt honnan tudja, hogy csalja?


Pont azért ne legyen jóban exekkel a párom, mert csak a kavarás menne állandóan, én se vagyok jóba velük ugyanezt elvárom.


Na ha igaz is lenne h csalja az exet akkor, most itt lett volna az ideje h " elbeszélgessen" a csajjal de nem tette, ebből az jön csak le h szétakarja őket szedni.


Mert ha nekem full bizonyítékom van h egy rokonomat, barátot csalják akkor bizonyítékostul megmutatom az illetőnek továbbiakat meg rendezze. Ha házhoz jönnek ugatni akkor meg elküldtem volna a rákba

2020. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!