Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosszúl elsült tréfát hogy...

Rosszúl elsült tréfát hogy hozzak helyre?

Figyelt kérdés

Szóval létrehozztam egy női profilt a facebook-on és bejelöltem a testvéremet. Miután visszaigazolt, egy kérdőjelet küldött üzenetben, amire én ezekkel az ikonokkal válaszoltam : 👉👌💦🍌🍑💦🌶🍅💦🥖🥯


Ezt később megtalálta a barátnője és leöntötte egy vödör wc-s vízzel. Valószínű, nem maradnak együtt emiatt.


Most mit csináljak, csak megalartam viccelni..de ha felfedem, hogy én voltam, akkor kínos lesz



2020. aug. 6. 23:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
93%

Egyáltalán nem vicces.

Hány éve vagy? 12? Mert akkor még vicces is lehet.


De épeszű felnőtt ember nem csinál viccet mások kapcsolatából.

2020. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

🥯🥖?

🌶🍅?


Ki vesz ilyet komolyan? Nincs humora...a másik meg izés vizet önteni a bátyámra egy kuki emoji miatt??? Jézus kenyere

2020. aug. 6. 23:46
 13/38 anonim ***** válasza:
89%
Ezt mondom.. De beszélj a barátnőjével.. Ha nem érti meg a barátnője sem nagyon komplett.. de nem az hogy nincs humora.. Hanem az hogy úgy csinál mintha a pasija tehetne erről.. És őt hibáztatja.. És ha ez még úgyis így lesz hogy beszélsz vele akkor igen.. Tényleg nem komplett..
2020. aug. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
33%
Mindegy, hogy elmondod-e az igazat, mert nem ez a lényeg. Mindenképp szét fognak menni. Tesód gondolkodás nélkül lecsapott a lehetőségre és belement a flörtbe, ez a probléma. Hogy álprofil volt-e, és hogy ki csinálta innentől teljesen mindegy. A gond az hogy a csaj meglátta hogy milyen könnyű a tesódat táncba vinni. Ennek a kapcsolatnak lőttek. Ha a lelkednek könnyebb akkor elmodhatod nekik hogy te voltál, de mint mondtam a lényegen nem fog változtatni, mert a tesód megbízhatatlanságával kapcsolatban kibújt a szög a zsákból. Ezt nem tudod visszacsinálni.
2020. aug. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
86%
Cuki, hogy szétcseszel egy kapcsolatot és még csak nem is érdekel.
2020. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Vicc ez az egész család, nem hiszem, hogy itt az őszinteség segítene, de akkor is ez a korrekt út.
2020. aug. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
95%
Remélem bátyád is hasonlóan jófej lesz a te kapcsolatoddal, ha lesz valaha egyáltalán:-D
2020. aug. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
92%
Szegény csaj, jobban jár egy ilyen idióta bagázs nélkül mint ti. Előre sajnálom a családotokba kerülő embereket.
2020. aug. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
62%

Hagyjuk már, egy kérdőjelet küldött a srác, semmi mást. Az, h a válasz mi volt meg nem rajta múlt. A csaj hibbant.

A férjemet hívták vagy hárman telefonon, h ők akkor mennének vele Egyiptomba, ő meg nem értette h mi van. Kiderült, h valaki véletlenül az ő számát adta meg egy egyiptomi digi-dugi körutazáshoz.🤣 A csajok meg ott magyarázták, h hát azt írta h társaságért cserébe mehetnek vele nyaralni. Ő mondta, h bocs, de ippeg a marógép mellett izzadok 12 órában, mostanában ez tuti nem jön össze. Elmesélte, jót röhögtünk rajta. A kis barinőnek is viccként kellett.volna felfognia, ha bízik a párjában. Akkor fel sem merül az emberben, h ez valami kamu marhuláson kívül bármi mást jelenthetne. Szóval itt egyedül a csaj gázos szerintem. Talán még jót is tettél tesóddal, időben rájött, h a csaj bolond.

2020. aug. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
40%
19 vagyok, még tegyük hozzá, h egyáltalán mit kutakodott a telefonjában? Itt gyiken ezt mindig az emberhez vágják, h mit kutakszol a másik fónjában?
2020. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!