Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosszúl elsült tréfát hogy...

Rosszúl elsült tréfát hogy hozzak helyre?

Figyelt kérdés

Szóval létrehozztam egy női profilt a facebook-on és bejelöltem a testvéremet. Miután visszaigazolt, egy kérdőjelet küldött üzenetben, amire én ezekkel az ikonokkal válaszoltam : 👉👌💦🍌🍑💦🌶🍅💦🥖🥯


Ezt később megtalálta a barátnője és leöntötte egy vödör wc-s vízzel. Valószínű, nem maradnak együtt emiatt.


Most mit csináljak, csak megalartam viccelni..de ha felfedem, hogy én voltam, akkor kínos lesz



2020. aug. 6. 23:15
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:
0%
küldj utána egy olyat hoooogy: sexy képekért katt ide --->randomporeszoldal.hu sok szivecskevel, mint a botok, nekem már bevállt
2020. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Muszáj elmondanod,ne szakítsd oket szét emiatt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!

Most miattad tonkrement a kapcsolatuk,jó tényleg jó vicc volt de ez már nem vicces

Azonnal kérj bocsánatot akkora baj nem lehet de ez fontos

Te 2 embert szakitottál szet ugyhogy nem is akartad!!

2020. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Ha egy hazugságit még nagyob hazugsággal folytatod csak rosszabb lesz,nem csak nekik de neked is mert elobb utobb mindenre fény derul
2020. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Nem bolond a csaj,mindenki igy reagálna egyébként ha igazán szerette bátyád akkor még jó hogy felháborodott hogy idegen TESTVÉRKÉI irogatnak neki

Egyébként a csajszi most mit gondolhatott?

A bátyad miért kuldott kérdőjeleket? A csaj ebbol simán azt hihette hogy eddig is találkozgattak

Még jö hogy felháborodott,tenyleg nem volt szép a wcs víz

De a csajszi nem tudja hogy te voltal,tehát azt hiszi hogy a bátyád csak ugy összejott egy nőcivel és még csodálkozol hogy a kuki emojin felháborodik....

Talán jobb ha a bátyád és a lány elkoltoznek tőletek

Ilyen családban én sem élnék

Ahol miután valaki rosszat csinál be sem akarja ismerni.. Vagy legalább jóvatennk

2020. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ha a csajóka megakarja nezni jnm e csalja meg ot a pasi kutat a telójában
2020. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
De most a bátyja miért bolond? Ezt nem értem, hogy rá miért mondjátok
2020. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Na ez az

A csaj meg a bátyja miért bolond?

Más csaj is felháborodna ha ilyet találna a pasija telójában

2020. aug. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

A pasi meg csak megkérdezte hogy "???"

Valszeg miért jelolte be bar szerintem ezt sem kellett volna

Miért jelolte be,ugy kellett neki

De remelem osszejonnek mert nagyon egy idiota vagy..

2020. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!