Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosszúl elsült tréfát hogy...

Rosszúl elsült tréfát hogy hozzak helyre?

Figyelt kérdés

Szóval létrehozztam egy női profilt a facebook-on és bejelöltem a testvéremet. Miután visszaigazolt, egy kérdőjelet küldött üzenetben, amire én ezekkel az ikonokkal válaszoltam : 👉👌💦🍌🍑💦🌶🍅💦🥖🥯


Ezt később megtalálta a barátnője és leöntötte egy vödör wc-s vízzel. Valószínű, nem maradnak együtt emiatt.


Most mit csináljak, csak megalartam viccelni..de ha felfedem, hogy én voltam, akkor kínos lesz



2020. aug. 6. 23:15
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
19 :DD
2020. aug. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
70%

Kérdező, először is ne legyél egy gerinctelen, gyáva sz@rdarab és vállald a következményeket! Jól megkavartad a sz@rt a homokkal és azt hiszed, vicces voltál. Miattad válságba került egy kapcsolat, de te behúzott nyakkal lapítasz, mint ama bizonyos a fűben. Nem kell erkölcscsősznek lenni ahhoz, hogy lássuk: amit te csesztél el, neked kell helyre tenni.


Beszélj mindkettőjükkel, mihamarabb! Valld be, hogy te próbáltál meg vicces lenni és csak trollkodtál. Balhé lesz emiatt? Igen. Le leszel cseszve baromira? Igen. De ez a minimum elvárás feléd ebben az esetben, igenis zabáld meg, amit főztél!


Csak az elvtelen, sunyi senkiháziak kerülik el gyáva módon a felelősségre vonást, ha valamit elbarmoltak. Tehát még cselekedhetsz helyesen, nagy hajrá hozzá!

2020. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
77%

Elég hülye vicceid vannak, kinek jut eszébe ilyen?


Másrészt meg a bátyád barátnője is egy liba, ha egy ilyenen képes összeveszni a bátyáddal. Hol van a bizalom?


Szerintem is mondd el nekik, örülni nem fognak, de legalább tisztázhatják a dolgokat egymással.


De csak úgy zárójelben megjegyzem, hogy az a kapcsolat, ahol ennyi bizalom nincs egymás felé, az valószínüleg tönkre megy idióta viccek nélkül is.

2020. aug. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
80%
wow, én inkább örülök ennek a sztorinak, így szegény csaj megszabadul ettől a totál debil, alulfejlett társaságtól...
2020. aug. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
54%
Te jó ég. Ha valakinek az a reakciója egy ilyenre, hogy leönti a barátját egy vödör wc-s vízzel (ezt amúgy hogy kell érteni??), akkor attól menekülni kell.
2020. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
😆🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2020. aug. 7. 13:59
 27/38 anonim ***** válasza:
74%

Te sem vagy teljesen százas, hogy ilyenekkel szórakozol szabadidődben, na de azért a csajt se kell félteni.

Belenéz a párja telefonjába, és mikor nyilvánvalóan a testvéred sem tudja mire vélni, hogy bejelölték és kérdőjellel indít, még leönti egy vödör vízzel? Atyaég.

2020. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
14%

Én azt írtam volna, hogy valld be, amíg meg nem láttam azt a vödör vizes sztorit... hát, szerintem tesód örülhet, hogy megszabadul a csajtól.

Ez a kolbászos sztori meg tuti volt itt, erősen ismerős.

2020. aug. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim válasza:
25%
Egy hülye k*rva a csaj, ennyi, az ő telefonját nem kutatja senki, hogy ő hány palival beszél?
2020. aug. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
65%
Jajjj, bolond itt mindenki😂 bátyád is, apád is, te is meg a csaj is
2020. aug. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!