Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akik már külön költöztek...

Akik már külön költöztek milyen gyakran találkoztok a testvére(i)tekkel?

Figyelt kérdés

Nekem egy testvérem van, ő a nővérem. Kb. Egy időben fogunk most elköltözni családi otthonunkból. Ő nála már nagyon látom a függetlenedést és igazából mindig minden percben a párjával van:) De nekem kicsit hiányoznak a régi tesós programok.

Mivel messze is fogunk lakni egymástól, kicsit félek, szinte elég biztos, hogy kb. Havonta fogunk egy napra találkozni egymással. Nagyon fura lesz nekem már ez. Persze én is a párommal fogok élni:) és hamarosan mindketten anyák szeretnénk lenni és lesznek már más programjaink, kötelességeink:)


Köszönöm előre is a válaszokat!:)



2020. okt. 17. 20:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A bátyámat minden nap látom, mert a szomszédban lakik. A nővérem 1 órányira lakik tőlünk és sokat dolgozik, így őt van amikor 2-3 hónapig nem látom, csak max akkor, ha messengeren beszélünk videó hívásban.
2020. okt. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi jelenleg 1-2 hetente gyűlünk össze, mivel testvéreim Budapesten laknak, én meg vidéken apuval.
2020. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hónapok óta nem láttam a testvéreimet, az ország 3 különböző pontján élünk. De nem is vagyunk nagyon szoros kapcsolatban.
2020. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritkán, mivel külföldre költöztem. Az egyik testvéremet szerintem több, mint fél éve nem láttam. A többieket pár hónapja.
2020. okt. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Féltesóim vannak, (2), kb. fél évben egyszer látom őket (de amúgy sem szoros a kapcsolat).
2020. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi 5en vagyunk testvérek. Én 28.

A nagyobbik hugom (23) németben él, de ha itthon lenne se nagyon érdekelne. Kb 4éve láttam utoljára, és azóta is kb 2x beszéltem vele.


A másik 3 tesóm (18f, 12l, 10f) még otthon laknak. Kb 10km-re tőlünk. Velük akkor találkozok, ha én megyek hozzájuk. Ők szökőévente jönnek. Így olyan durván havi 1x látjuk egymást.

2020. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!