Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Féltestvérem nem akarja...

Féltestvérem nem akarja vissza adni a kauciot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A féltestvérem mamájától bérlem a szobát. Ő vette a hugomnak a lakást és az bérleti dijat rezsit a hugomnak kell adnom. Kauciot is neki kellett fizetnem. Így van a szerződésbe is hogy hugomnak kell adnom.


Fel akarom mondani az albérletet mert mióta nem lehet 8 után az ucára menni a hugom idegen pasasokat altat a lakásba akiket Tinderen szed fel. Nekem ez nem tetszik,hangosak is,volt h a kajámba italomba bele ettek-ittak tehát költöznék.


Mostoha mamámnak adtam oda a felmondást mivel vele szerződtem. Elfogadta a kauciot majd hugom adja oda azt mondta. De ő már eltapsolta azt a pénzt. Nem dolgozik amit adtam pénzt az volt a bevétele meg amit az apja adott. Nem akarja vissza adni. Én meg anélkül nem tudok új helyre költözni.

Az a válasz h senki nem mondta költözzek meg amugy is 1 évre irtam alá... igen de nem ilyen körülményekre...


2020. nov. 14. 10:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%

Benne van a szerződésben, hogy ha 1 éven belül mondod fel, akkor nem jár a kaució?

Ha benne van, akkor nem jár. Ha nincs benne, akkor 30 napos felmondási idő van és visszajár a kaució.

2020. nov. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Mivel van szerződés, akkor mondd neki, hogy amennyiben nem fizet, fel fogod jelenteni. Ne nézd az érdekeit, mert ő se nézi a tiedét. Ne sajnáld meg, mert ő se sajnál meg téged. Ne helyezd magad háttérbe!
2020. nov. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
90%
Lakd le a kauciót, addig amit albira fizetnél tedd félre és megvan a pénz a költözésre.
2020. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Állj! Ha 1 évre írt alá, akkor valószínűleg tiszta sor, hogy idő előtti felmondás esetén nem jár vissza.


Ui.: Furcsa egy família lehet a tiétek!

2020. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Van szerződés és abba nincs benn h idegen papasokat kell kerülgetnem meg eszik meg a kajámat. Nem lakhatom le a kauciot mert akkor nem lesz pénze hugomnak...
2020. nov. 14. 11:00
 6/31 anonim ***** válasza:
84%

Nem lakhatom le a kauciot mert akkor nem lesz pénze hugomnak...


ééés?


az idegen pasik hogy mehetnek be hozzád, ha a kulcs nálad van..?

2020. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

A hugom engedi be őket.

Elötte is volt h vmi pasi feljött hozzá de nem aludtak ott.

2020. nov. 14. 11:10
 8/31 A kérdező kommentje:
Meg jobban ő mászkált el. Dr nost h 8 után büntetnek ő nem megy.
2020. nov. 14. 11:10
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Ő nem adja vissza a kauciót, te nem fizetsz az utolsó két hónapra és kész.
2020. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
71%
Azért eleve durva testvertől penzt kérni szobára .... nekem is féltestvére van raadasul ő a világ másik felén el szóval elég nehéz a kapcsolattartás de SOHA nem jutna eszembe sem penzt kérni tőle szobabérlésért max valami jelképesen ha ragaszkodik hozzá meg KAUKCIÓ? Hat ez undorító úgy ahogy van
2020. nov. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!