Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigylem a nővéremet, mert ő...

Irigylem a nővéremet, mert ő már 20 évesen elköltözött itthonról!(?)

Figyelt kérdés
Nővérem 20 évesen elköltözött külföldre, mert felvették az egyetemre. Szüleim másfél évig teljesen eltartották, nem kellett egy percet se dolgoznia. Konkrétan az ölébe pottyant ez a lehetőség, mert a szüleim pénze nélkül tuti nem tudott volna elmenni egy nyugati országba. Itt vagyok én, másodéves egyetemista. Én is el akartam volna költözni, amint megkezdtem az egyetemet (Budapest), lenne is hova, mert apuméknak több lakásuk van kiadva, amiből az egyik az enyém lesz, ( egy másik a nővéremé). Itt jön a probléma. Nekem azt mondják, hogy felőlük beköltözhetnék az egyikbe, amint az albérlő szerződése lejár, HA fenn tudom tartani a lakást. Ezt nem tudnám megtenni, mert a mekiben dolgozom részmunkaidőben, nem fizet annyit. Nővéremet másfél évig teljesen eltartották külföldön, de engem nem támogatnak abban, hogy végre különköltözzek Budapesten. Szerintetek ez igazságos?

2020. nov. 28. 12:06
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

És nem akarok itt szrrágóskodni, de én is dolgoztam mekiben, ugyanannyi órabérrel mint te kérdező.


Ha napi 4 órát dolgozol havi 20 nap, az nettó 98 ezer+párszáz Ft. Ha csak 10 napot dolgozol egy hónapban az is kB 50 ezer.


Ebből te nem tudsz rezsit fizetni és élni? Emellé még kapsz anyutol aputol zsebpénzt és MÉG akarsz pluszban támogatást?

2020. nov. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!