Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ma elköltözött a bátyám, ami...

Ma elköltözött a bátyám, ami részben az én hibám is. Egymás agyára mentünk, nem jöttünk ki jól, egyszóval nem tudtunk együtt élni. De most mégis hiányzik és furcsa nélküle. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Közös megegyezés alapján döntöttünk úgy, hogy vagy ő megy vagy én. Születésünktől kezdve éltünk együtt, folyamatosan, így most nehéz... Megszokom majd idővel?
2018. márc. 4. 14:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm!
2018. márc. 4. 14:28
 2/15 anonim ***** válasza:

Jó lett volna leírni, hogy hány évesek vagytok.


Egyébként attól, hogy a testvérek vagytok miért kötelező egy fedél alatt laknotok? Mind a ketten két külön személyiség vagytok.

Ti nem egy párt alkottok, hanem testvérek vagytok.


Idővel jobb lesz persze.

2018. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Ő 30 éves én 26.

2018. márc. 4. 14:34
 4/15 A kérdező kommentje:
Úgy alakult, hogy itthon laktunk mindketten, külön lett választva nekünk a ház felső szintje a szüleinktől.
2018. márc. 4. 14:35
 5/15 HaEv ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Így, hogy leírtad, hány évesek vagytok, már könnyebb a válasz! TELJESEN NORMÁLIS, hogy külön élete van! Az nem volt normális, hogy úgy éltetek, mintha kapcsolatban élnétek.

Mivel a testvéred, az egészséges határt meg kell tartanotok, és akkor lesz normális kapcsolat közöttetek, ahogy az testvéreknél normális. örülj neki, hogy a testvéred ezt meglépte! Sokkal jobb lesz a kapcsolatotok. Kell a távolság! Ő nem a férjed! Itt volt az ideje már az elszakadásnak! Ünnepeld meg - normális értelemben.

Találkozgassatok azért hetente/kéthetente egy "semleges" helyen - nem otthon. És szerezz be egy barátnőt/barátot! És barátokat. Foglald el magad!

2018. márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Csak az fáj, hogy igazából haragban váltunk el, (a sok veszekedés, stb...) :(

2018. márc. 4. 14:44
 7/15 anonim ***** válasza:
33%
Én nagyon betegesnek tartom ezt a szülökkel lakást 24 felett már. Neorutikus lesz az ember,ti se oknélkül mentetek egymás agyára....
2018. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Semmi gond nincs azzal, ha valaki a szüleivel lakik. Magyarországon az emberek nagy hányada a pénz miatt csak úgy tud gyűjteni, ha együtt marad a családjával egy jó ideig. Én sem jókedvemből élek velük, hanem mert jobban lehet spórolni, ha anyámnak kell adni havonta egy kisebb összeget (pár 10.000), mintha havi 100.000 csak a lakásbérlésre megy el és akkor még nem ettem. Azért kíváncsi volnék azokra a kommentelőkre, akik jönnek a "ennyi idősen te még anyáddal laksz?" dumával, hogy kivel élnek, vagy hogyan élnek. :D Ha dolgozom, elvégzem a házi munkát, tanulok(!!!), elintézem az ügyeimet, akkor nem baromira mindegy, hogy kivel élek? :) Jobb a szüleimmel és a tesómmal, mint egyedül valahol csóróskodni, amíg az ember összeszedi magát. ;)
2018. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek az utolsó válaszolóval! :)
2018. márc. 4. 15:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, megszokod majd. Hogyne lenne furcsa, ha ennyi ideig éltetek egy házban. Viszont mindenképp béküljetek ki. Így, hogy külön éltek, talán könnyebb is lesz a jó kapcsolatot fenntartani.

2018. márc. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!