Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbocsássak nekik, ha ki...

Megbocsássak nekik, ha ki akartak lakoltatni otthonról emiatt?

Figyelt kérdés

Majd egy hónapja lehetőségem volt jelentkezni egy programra az egyetemen, ami odáig vezetett, hogy tárgyi jutalmat kaptam, és lehetőségem volt beszédet mondani, egy nemzetközi eseményen, és megdícsértek a rektor előtt.

Sajnos, hogy a tárgyaimmal se csússzak meg kb 3 éjszaka abban az időben, nem aludtam, és fent voltam éjszaka a saját szobámban lámpa fénynél, és kimentem éjszaka a konyhába ételért, mert nagyon éhes lettem. Emiatt anya és a testvérem összebeszéltek, hogy össze lesznek írva nekem szabályok, és ha 10 után még ébren vagyok a rendőrséghez fordulnak, feljelentenek, és kilakoltatnak. Utána napokig zaklatott voltam, értéktelennek éreztem magam, és élni sem volt kedvem.

Utólag most már ők is megdícsértek, hogy ez milyen jó eredmény, de én nem tudtam túltenni magam azon, hogy ki akartak lakoltatni. Szerintetek hogy bocsássak meg ezek után?



2020. dec. 19. 16:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
77%
Kizart, hogy most amikor online oktatas folyik es kulfondon is zarva minden, korlatozasok vannak es tilos minden tomegrendezveny, a Kerdezo beszedet tart!
2020. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
81%
Pont azért írkálnak ide az unatkozó kamu trollok, mert úgy sem lehet bizonyítani.
2020. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%

Mekkora kamu sztori! Töb sebbők vérzik.

De előtþem már leídtátok a lehetséges okokat. Mentek is a zöld pipák. 😁

2020. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
43%
#12: tökéletes helyzetelemzés!
2020. dec. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
71%

Halljul-lássuk, mi volt az a nemzetközi esemény! Hol van a weboldala??


Gondolom, erre nem lesz válasz...

2020. dec. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Nem lesz, mivel nem akarom magamat felfedni, azért névtelen az oldal...
2020. dec. 19. 18:22
 27/36 anonim ***** válasza:
80%
Megértelek, múltkor rám a TEK-et hívták ki a szomszédok, mert késő este lehúztam a vécét, pedig másnap beszédet tartottam az ENSZ-ben, ami nagyon tetszett Nelson Mandelának meg a francia királynak is, annyian jöttek oda kezet fogni velem, hogy majdnem lekéstem a gépemet, amivel a Nobel-díszvacsorára mentem.
2020. dec. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
60%
Ez valami vicc?
2020. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
21%
Sajnos sokan úgy gondolják, hogy egyáltalán nem zavarja a másikat ha éjszaka fent van. Éjszaka mindent lehet hallani, nekem a másik szobában lévő egér kattintás is áthallatszik. Ha meg másnap korán kell ébredni, akkor rohadt idegesítő. Szerintem csak felhúzták magukat, mert nem tudtak aludni. Egyébként meg hiába volt nagyon durva beszólás a családtól, sajnos nem tudsz mit csinálni. Ha nem bocsájtod meg nekik, mit ártasz nekik? Max. tényleg kitesznek, de gondolom azt te sem akarod. Kérd meg, hogy legközelebb normálisan mondják el ha valami gond van, te meg kicsit gondolj másokra is.
2020. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
88%
Aha... olyan nközi esemény ahol egyedül te szerepeltél... na mesélj még... 🤣🤣🤣
2020. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!