Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megbocsássak nekik, ha ki...

Megbocsássak nekik, ha ki akartak lakoltatni otthonról emiatt?

Figyelt kérdés

Majd egy hónapja lehetőségem volt jelentkezni egy programra az egyetemen, ami odáig vezetett, hogy tárgyi jutalmat kaptam, és lehetőségem volt beszédet mondani, egy nemzetközi eseményen, és megdícsértek a rektor előtt.

Sajnos, hogy a tárgyaimmal se csússzak meg kb 3 éjszaka abban az időben, nem aludtam, és fent voltam éjszaka a saját szobámban lámpa fénynél, és kimentem éjszaka a konyhába ételért, mert nagyon éhes lettem. Emiatt anya és a testvérem összebeszéltek, hogy össze lesznek írva nekem szabályok, és ha 10 után még ébren vagyok a rendőrséghez fordulnak, feljelentenek, és kilakoltatnak. Utána napokig zaklatott voltam, értéktelennek éreztem magam, és élni sem volt kedvem.

Utólag most már ők is megdícsértek, hogy ez milyen jó eredmény, de én nem tudtam túltenni magam azon, hogy ki akartak lakoltatni. Szerintetek hogy bocsássak meg ezek után?



2020. dec. 19. 16:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
78%
És ha nem bocsátasz meg nekik, akkor mi van? Most sem vagy képes kiállni magadért.
2020. dec. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
76%

Konfabuláció az egész, az elején az egyetlen hónappal a jelentkezés után elért rektori dicséretes eredménnyel (nincsenek gyűlések, ahol megdicsérhették volna a beírót, és ennyi idő alatt el sem olvassák a pályázatokat, nemhogy eredményt hirdetnének, plusz ez a covidos időben nyilvánosan, tömegben történne, ugye). Ehhez a kitalált, narcisztikus történethez egyáltalán nem illő, infantilis részt kever a beíró, ahol őt a családja terrorizálja egy éjjeli evés miatt, majd ki akarnák lakoltatni.

Az első bekezdés úgy, ahogy van, a fantázia terméke, nagyzolási mániából. A folytatás háttere az lehet, hogy a pszichés beteg beíró éjjel jár-kel a lakásban, a család nem bír aludni a zajongásától, és valamelyikük ráförmedt, hogy mehet, amerre lát, ha ennyire nincs rájuk tekintettel.

Na, ebből kerekítette ezt a skizofrén képzelgésre hajazó mesét a kérdező. (Szerintem kezelt pszichés beteg lehet, közeli hozzátartozóm is az volt, és ugyanilyen sztorikat talált ki.)

2020. dec. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%
Hol vannak most nemzetközi események???
2020. dec. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
35%

Miért lenne egyből kamu?

Nálam is, szóltak középsuliban érettséginél, hogy mostmár hagyjam abba, pedig mégcsak 10 óra volt. Nem hiszem, hogy bárkit zavartam volna asztali lámpával a szobámban.


Másrészt,meg vannak minden lében kanál szülők. Szóval akár lehet igaz is.


Magamból kiindulva, én nem felejteném el, megbocsátanám/elengdném, de nem felejteném.

2020. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%

"és lehetőségem volt beszédet mondani, egy nemzetközi eseményen, és megdícsértek a rektor előtt."


Hol?! Plane most..

Kerdezo, nem lehet, hogy ezt csak bekepzelted?

2020. dec. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is ez jött egyből a kérdést olvasva, hogy kezelés alatt áll a kérdező... Vagy kéne hogy álljon.
2020. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
71%
Hogy jön össze a beszéd, meg az egyetem az éjjeli zabalassal és a kilakoltatassal? Csak én nem értem?
2020. dec. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
81%
17-es, paranoid skizofrén a beíró, ugyanilyet ismertem közelről, pont ilyeneket talált ki, ő hol feltaláló, hol álarcos király, hol kémfőnök volt, mindig más történetet adott elő, az volt a közös bennük, hogy mindegyik sztoriban ő nagy ember volt, zseni vagy hatalmas úr. Ő sem hagyott éjjel aludni minket, félóránként vagdosta az ajtókat, kényszeresen járkált ki-be egészen reggelig.
2020. dec. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Aki értelmes választ adott annak köszönöm, aki pedig ismeretlenül meggyanúsított, annak egy ilyen oldalon úgysem tudom bebizonyítani, és nem is akarom, hogy nem hazudok.
2020. dec. 19. 17:34
 20/36 anonim ***** válasza:
69%
Ezt valaki elhiszi?
2020. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!