Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy megbocsásson?...

Mit tegyek, hogy megbocsásson? (HOSSZÚ)

Figyelt kérdés
Nagyon megbántottam apukámat. Először ő sértett meg, de később kiderült, hogy csak viccelődni próbált. Én egy kis idő után dühömben nagyon csúnyán beszéltem vele, és megbántottam. Visszautasítottam valamit, amin nagyon sokat dolgozott. Most nagyon szomorú és nem szól hozzám. Már próbáltam tőle bocsánatot kérni, de nem fogadja el. Mit tudnék csinálni, hogy ne haragudjon rám? Valamivel kiengesztelni? Nagyon megbántam és iszonyú bűntudatom van. Köszi előre is! 15L

#harag #apa #tinihiszti
2017. dec. 9. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki amit leírtál.


Ha meg még mindig durcázik hagyd

2017. dec. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Ez mióta "HOSSZÚ"? Vannak ennél 7x er hosszabbak is... Mellesleg csak durcázik, hagyd rá majd megbékél
2017. dec. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy nagyon sajnálod, nem gondoltad komolyan, csak rossz napod volt, érzékenyebb vagy és nem megfelelően reagáltál, többet nem fog előfordulni, és nagyon szereted.
2017. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hagyni kellene a dolgot leülepedni 1-2 napig - vagy akár tovább is.


Ha látod, hogy esetleg magától kezd enyhülni a viselkedése irányodban, megpróbálkozhatsz újra a bocsánatkéréssel.


Volt már ilyen közöttetek egyébként? Ha igen, hogyan reagált?

2017. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megsértett, visszaszóltál 1-1.


Miért kellett a sokmelós "dolgot" is visszautasítani?


Amúgy bírom az ilyen kérdéseket. Ha már odaírod hogy "hosszú" akkor kicsit bővebben is kifejthetted volna. "Történt egy s más, volt ez is az is. Mit csináljak?"

2017. dec. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Azóta megoldódott a probléma, megfogadtam a tanácsotokat, és elmondtam neki mindet, kibékültünk, minden oké! Köszi a segítséget mindenkinek ( És igaz, elolvastam pár kérdést ebben a kategóriában, és tényleg, az enyém egyes kérdésekhez képest semmi :D)
2017. dec. 14. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!