Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Felnőtt testvéreknék, mikor...

Felnőtt testvéreknék, mikor illik megmondani a terhességet?

Figyelt kérdés
Húgom terhes 6 hónapja (én férfi vagyok, 6 évvel idősebb) de ezt ismeretlenektől tudtam meg véletlenül. Szerintem illett volna elmondani, főleg hogy évi 6-8 alkalommal találkozunk. A születésnapi ünnepségeken előadta, hogy meghízott és le kell fogynia, én nem vettem észre semmit. Anyánknál rákérdeztem, ő mondta el hogy az. Állítólag ez nem egy “fiús-dolog” majd megtudtam volna ha kézzel fogható.
2020. dec. 28. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Családon belül nincs olyan hogy mikor illik elmondani. Akkor mondják el amikor akarják. Amúgy azért nem verik nagy dobra szélesebb körben az emberek az első 3 hónapban, mert az a leg rizikósabb, és ha történik valami a babával utána nem kell magyarázkodni. De a testvérednél nem erről van szó.

Szerintem is gyenge kifogás hiszen nem a citológia eredményt kell elmondani és higy mennyivel nőtt a mellmérete hanem azt hogy bővül a család. Mi ebben a női dolog? Másfelől igaza van aki azt írta hogy valószínű az apa büszkén meséli a barátainak hogy gyermeke lesz. Az mivel jobb?

2020. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mi a 12. hét után mondtuk el a családnak. Tesómnak is, ő sajnos külföldön él, felhívtam. Számomra ez nagyon furcsa, amit a te hugod művel, én remegtem a lehetőségért, hogy én mondhassam el mindenkinek a hírt!
2020. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!