Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Irigy húgom most milliomos...

Irigy húgom most milliomos lett. Hogyan kezeljem ezt?

Figyelt kérdés

Húgom soha nem tanult, kibukott az iskolából is, érettségit le se tette. Jól elvolt takarítónőként szállodákban. Én és a párom is egyetemre jártunk, irodában dolgozunk, közben tanulunk, fejlődünk. Évek óta jól keresünk. A húgom rendkívül irigy volt ránk, pedig soha nem dicsekedtünk. Sose meséltünk arról mit vettünk, hol nyaraltunk. Mindig buzdítottuk de nem mozdult.

Lett egy vállalkozó cápa pasija 2 éve. Nagyanyánk megtanított minket varrni és a pasi kapcsolataival baba divat áruházat nyitottak. Nem is ő varr, bérvarrásban csináltatják keleten, a dizájnok is külföldről vettek, egy kínai kezdő tervező csinálja neki. Jelenleg 10x annyit keres mint én kb, a cégadatok szerint. Saját bevallása szerint mindent 2-3x áron ad el. Villantós autót vett, elötte minket szidott a 6 éves autó miatt mert minek vettük, szennyezi a környezetet. Most jöttek haza a maldív szigetekről, nem győz vele dicsekedni. Nyaralót vettek, telket-borászatot. Most már nem gáz dicsekedni. Ránk mindig mondta, hogy “na megjöttem a milliomosokhoz”. Most én mit szóljak? A pasija karambolozott a kocsijával én meg vicceltem, hogy hát vesztek majd másikat, futja rá. Azóta én vagyok a bunkó és kérjek bocsánatot.


Hogyan kezeljem?


2021. jan. 22. 19:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
91%
Szard le
2021. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
78%
Már megint kezded?!
2021. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
37%

Sehogy, majd megfelelő iróniával ha a jövőben odajuta dolog, hogy ciki lesz a nagy pénzcápa mellett egy kissé sutácska, műveletlen nő, aki kész égés ha megszólal.


Észrevehetnéd iskolázott létedre, hogy a pasi kénytelen kelletlen "Csinált" a tesódnak egy kirakatéletet, hogy üzleti körökben ne legyen ciki, ha megkérdeznék, hogy a párja (talán jövendőbelije?) mégis mivel foglalkozik?



Okos pasik nem maradnak meg hosszú távon fejlődésképtelen nő mellett, szóval a tesódnak fel van dobva a labda, vagy megtanul játszani, vagy idővel parkolópályán lesz a pasinál, az meg majd máshová lógatja, (többnyire oda ahová a pénz húzza).


Én exemmel ugyanígy jártam.


Nekem csak Okj-k vannak meg technikusi, ő ledoktorált (szinte az én meg a nővére pénzén, illetve az akkori élettársa pénzén) amíg én két helyen dolgoztam, aztán lelépett egy orosz iparmágnással, ma meg már kettős állampolgár és anya tőle.


Ennyit ért 18 év szerető státusz.

2021. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
81%

"Irigy húgom most milliomos lett. Hogyan kezeljem ezt?"

Kérdező, ez felettébb ellentmondásos. Szerintem itt te vagy az irigy maximum. Ha meg nem, akkor szépen elengeded, és örülsz neki, hogy még ha az élet igazságtalan módján is, de a húgodnak boldog élete van.

2021. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
82%
Ne irigykedj ennyi. Látod látod...
2021. jan. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim válasza:
46%
Próbálj meg te is az lenni! Ha neki sikerült, neked miért ne sikerülhetne?
2021. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy irigy, és még viccelődsz is egy balesettel...
2021. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
33%

[link]



Megjött napi kamu

2021. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
64%

"A pasija karambolozott a kocsijával én meg vicceltem, hogy hát vesztek majd másikat, futja rá. Azóta én vagyok a bunkó és kérjek bocsánatot."

Bunkó is vagy, szégyelld magad... Nagyon nem vicces szerintem. Vagy csak mert gazdag, dögöljön is meg? Szépen vagyunk.

2021. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
71%
Nem feltétlenül irigy, hanem igazságtalannak tartja a dolgot. De gondold el, hogy ezt nem magának köszönheti, hanem a pasijának. Az ilyen emberekre akik még villognak is, szarnék a helyedben
2021. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!