Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket milyen hülyeségekkel...

Titeket milyen hülyeségekkel bolondított a tesótok, amikor kicsik voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem pl. a nővérem azt mondta, hogy a sót anyáék készítik porított dínócsontból, meg hogy ha lesz gyerekem, nem hívhatom Arielnek (a kis hableány után) mert össze fogják keverni a mosóporral és beteszik a mosógépbe. És hogy a csokis nesquik gabonapehely nyúl "potyadékból" van. Ha nektek is van hasonló emléketek, írjátok meg légyszi, néha olyan jókat lehet derülni a gyerekkori hülyeségeken. :D

2021. jan. 24. 23:26
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyek laknak az ágy alatt .
2021. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
78%
Szakadok. XD
2021. jan. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
A strandon azt mondta, hogy ha nem megyek kifelé akkor leengedi a vizet a medencebol. Meg azt h van egy baratja aki lathatatlan.
2021. jan. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim válasza:
98%
tévézés közben akkor kapcsolt vissza az adott csatornára amikor pont vége lett a reklámnak és folytatódott a film, na ezt az elmondása szerint úgy érte el h a tévé hátulján kis képernyőkön mennek a csatornák és onnan tudta
2021. jan. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
98%

Nekem csak a szokásos nővér kedvességet.

Hogy örökbe fogadtak.😀

2021. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
100%
Rokonságban hallottam: két lánytestvér közül a 6 évvel idősebb azt mondta a húgának, hogy ha lenyeli a meggymagot, akkor meggyfa fog kinőni a fenekéből. És hogy ő ismer is egy olyan gyereket, aki így járt.
2021. jan. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
100%

Hát én öcsémet mindig azzal ijesztgettem hogyha hisztizett hogy elbújtam és elkezdtem kopogni, hogy itt a Kókó és jött hogy elvigye. Aztán mikor ijedtében már nem mert hisztizni akkor abbahagytam :D

Engem unokatesóm ijesztgetett, ő volt az idősebb és azt mondta, hogy este, a sötétbe nem szabad kimenni a kertbe, mert megesz a vérróka xD

2021. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%
A lapos emberrel ijeszgetett, azert nem láttam sosem mert mindig oldalra fordult es nem látszott ugy..
2021. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha rossz voltam mikor tévézett, azzal fenyegetett hogy kikapcsol a távirányítóval.
2021. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Bátyám azzal, hogy csak örökbefogadtak. Nővérem pedig azzal, hogy hozzámegy feleségül Torgyán Józsefhez. Mindig sírtam emiatt, hogy ne menjen hozzá :)
2021. jan. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!