Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket milyen hülyeségekkel...

Titeket milyen hülyeségekkel bolondított a tesótok, amikor kicsik voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem pl. a nővérem azt mondta, hogy a sót anyáék készítik porított dínócsontból, meg hogy ha lesz gyerekem, nem hívhatom Arielnek (a kis hableány után) mert össze fogják keverni a mosóporral és beteszik a mosógépbe. És hogy a csokis nesquik gabonapehely nyúl "potyadékból" van. Ha nektek is van hasonló emléketek, írjátok meg légyszi, néha olyan jókat lehet derülni a gyerekkori hülyeségeken. :D

2021. jan. 24. 23:26
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%

15

Nekem azt mondta, egy bokor alatt találtak. :D

2021. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Örökbe fogadtak, elvisz a Bumbus, elvisz a sintér, valamint nincs olyan szörny, aki nem lakott volna az én szekrényemben. Minden héten valami új rémséget találtak ki.
2021. jan. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Ijesztgetett a sötétben bújkáló mummussal.
2021. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
32%

OFF:


Lehet, hogy lepontoztok, de nekem csöppet sem fér bele a szokásos testvéri "hülyítésbe", hogy azt mondja a nagyobb testvér a kisebbnek, hogy őt örökbe fogadták. Az biztos, hogy én rettenetesen megharagudnék a nagyobbik gyerekemre, ha a kisebbiknek ilyet mondana.

2021. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az egyik nővérem nagy kamus volt amíg kicsi ovis voltam, mindent elhittem neki amit kitalált. Az egyik az volt amikor elhitette velem, hogy ő varázsló, és van fehér baglya is, de mindig elbújik. Kb fél évig hülyített ezzel, naponta többször kérdezgettem tőle hol van a baglya, és ő mondta, hogy a háztetőn, a fenyőfán stb, én meg rohantam az udvarra, hátha meglátom. Aztán egyszer megunta, azt mondta a bagoly elrepült, így már ő se varázsló. Még sírtam is emiatt. A másik amikor fürdés után azt mondta, hogy megcsípte a vízi egér, és meg fog halni. Azt is mondta ne mondjam el anyuéknak, mert sírni fognak. Nem is mondtam el, de onnantól nem mertem kádban fürdeni, strandra menni hónapokig. És állandóan kérdezgettem a tesómat hogy van, erre kitalált mindenféle tünetet magának, gyakran rávett hogy rakjak helyette rendet a szobájában, mert ő rosszul van, meg ilyenek. Aztán nyáron unokatesóm bevágott a gyerekmedencébe én meg sikítoztam, hogy meg fogok halni, megcsíp az egér, erre anyám elbeszélgetett velem és csak kiderült a víziegeres sztori. Jól leszidta a nővéremet, talán egy pofont is kapott. Utána már nem hazudozott nekem baromságokat.
2021. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%
34-es: mintha a többi kevésbé lenne kártékony...
2021. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%

Öcsként a nőveremet avval szivattam, hogy csak örökbe van fogadva, sokat sírt is amiatt a szüleimtől is jól kikaptam de nem hagytam abba.

Folyton idétlen neveket talaltam ki magamnak, azt mondtam ha nem igy hivtok, akkor nem hallgatok ratok, de ha igen akkor segitek is nektem mert egy josagos szörny vagyok, kitalaltam egy hattertörtenetet, hogy honnan jövök stb. de igen bonyolult nevek voltak, alig tudtam megjegyezni :-D volt, hogy a tesomat kerdeztem,hogy most hogyanis hivnak engem :-D ezt mindig nagytakaritasnal jatszottam el es mindenre külön megkellett kerniük :-D

2021. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
84%

Ha benne vagyok a kádban,amikor kivan húzva a dugó,én lemegyek a lefolyón. 😅

Ha rossz leszek akkor elvisz a radai rosseb.

2021. jan. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
100%
Horvátországban lehetett egy bizonyos "Kekec" nevű pástétomot venni,amin egy fiú volt hatalmas kalappal a fején.A tesóim kitalálták,hogy a fiú maga a Kekec,és elhitették velem,hogy a szüleim hozzá fognak adni feleségül,kint fogunk lakni az erdőben,mindig kekeckedni fog velem és mást se fog adni nekem enni,csak pástétomot.Mindig elbőgtem magam,mikor megláttam a Kekec pástétomot a boltban:D
2021. jan. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
100%
Nővérem azt mondta, hogy idővel szőr fog nőni a nyelvemen és, hogy az övén már van is. Én meg tapogattam az enyémet meg nézegettem a tükörben, kerestem a szőrt :D
2021. jan. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!