Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket milyen hülyeségekkel...

Titeket milyen hülyeségekkel bolondított a tesótok, amikor kicsik voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem pl. a nővérem azt mondta, hogy a sót anyáék készítik porított dínócsontból, meg hogy ha lesz gyerekem, nem hívhatom Arielnek (a kis hableány után) mert össze fogják keverni a mosóporral és beteszik a mosógépbe. És hogy a csokis nesquik gabonapehely nyúl "potyadékból" van. Ha nektek is van hasonló emléketek, írjátok meg légyszi, néha olyan jókat lehet derülni a gyerekkori hülyeségeken. :D

2021. jan. 24. 23:26
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lapos ember nagyon király, hogy talál ki egy gyerek ilyet?
2021. jan. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%

A lapos embert én a tévében hallottam egyszer, valami kabaréban vagy nem tudom miben.


Nálunk amúgy csak alap dolgok mentek, hogy ha grimaszolok, akkor úgy maradok, meg ilyesmi. Nincs tesóm, de apukám kb. olyan volt velem, mintha a bátyám lett volna :D

2021. jan. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
94%

Nagyobb tesóként a másik

oldalon vagyok :D szegény öcsém kapott egy varázspálcát 3-4 évesen, és láthatatlanná varázsolta magát. Mi eljátszottuk a velem korú húgommal, hogy tényleg eltűnt és amikor visszavarázsolta magát úgy tettünk, mintha még mindig nem látnánk és nagyon sírt hogy örökké eltűnt :D

2021. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Zseniális :D
2021. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban valamiért gyakran alvás közben fordultam az ágyban 180°-ot (a fejem helyén lett a lábam reggelre) a párnámmal együtt. A nővérem azt mondta, éjjel elvisznek az űrlények és rosszul tesznek vissza, mert nem emlékeznek, hol volt a fejem.

Ha rosszalkodtam, akkor meg azt mondta (a nagyszüleim is, mert mögöttük folyik az Ikva patak), hogy elvisz magával a Hany Istók. :D

2021. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%

Szakadok, a varázspálcás meg a dugósok a kedvenceim :D


Nálunk a fogtündér gonosz volt, a tesóm egyszer lerajzolta hatalmas karmokkal és szakadt ruhában, utána rettegtem, mikor kiestek a fogaim.

A mikulás mindig figyel, és ezt sikerült annyira továbbgondolnom, hogy nem tudtam elmenni pisilni, mert nem akartam, hogy lásson közben :D

A magos-növényes nálunk is volt.

És az örökbefogadós is.

A kisebbik tesómat meg azzal szívattuk, hogy ha nyitott szekrényajtónál alszik, akkor elviszik az ufók.

2021. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:
100%

Féltem a kádban a dugótól, mert ahogy hullámzott a víz, úgy közeledett felém. :(

Tesóm azt mondta, hogy az el is nyel, oda le lehet csúszni, úgyhogy rettegtem egy jó ideig.:D

2021. jan. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, dőlök a röhögéstől! XD Jó is, ha az embernek van testvére! Ha tudtok még ilyeneket, írjatok nyugodtan! :D
2021. jan. 25. 11:32
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm azért bőgött mert szekaltuk, hogy az anyja vízzel főz. Nagyanyám ezt megunta, es megkérdezte kisfiam szerinted én mivel főzök. Még jobban üvöltott mert tesóm győzoodte, hogy az ő levese kolabol van .
2021. jan. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan szedte a lapos embert. Sokszor kiabált, hogy nézd, ott van, es mikor odaneztem, persze nem volt ott semmi :))
2021. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!