Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek,ha a húgom mellett...

Mit tegyek,ha a húgom mellett mellékszereplőnek érzem magam?

Figyelt kérdés

Hosszú történet húzódik a háttérben,amit most nem szeretnék részletezni. Csak annyit mondok,hogy egy bizonyos októl fogva minden lehetséges módon megalázott,lealacsonyított,annyira,hogy senkiházinak éreztem magam . Porig döngölte az önbecsülésemet és az önbizalmamat. Mind a mai napig traumaként gondolok rá.


Nem bosszút szeretnék állni rajta.

Arra lennék kíváncsi,hogy mit tehetnék,hogy újra nagyszerű,értékes embernek ,"valakinek" érezzem magam? Veletek történt hasonló? Hogy sikerült visszaszereznetek az önbecsüléseteket? Hogy szereztetek önbizalmat úgy,hogy az,aki egykor mélyen megalázott,most is veletek él nap mint nap?


Előre is köszönöm mindenkinek a válaszát!


19/L



2021. jan. 27. 08:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom;)
2021. jún. 12. 09:16
 12/12 anonim ***** válasza:
#8-as, abban egyetértünk, hogy pszichoterápia nem árthat. De mivel nem tudjuk, hogy a kérdező mily mértékben sérült, lehet, hogy ilyen házi megoldások is segítenek. Másrészt sztem a terápián is hasonló dolgokat javasolnának, persze e mellett sok más fontos dolgot is kapna ott, amely alapján vélhetően sokkal hatékonyabban tovább tud lépni. De pl. lehet, hogy nincs lehetősége pszichoterápiára járni... Budapesten van két-három ingyenes hely is, de másutt?? Nem tudom. #7 voltam.
2021. jún. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!