Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem az apánk legjobb...

A nővérem az apánk legjobb haverjával csalja a férjét! Elmondjam apunak, vagy a sógoromnak, vagy a barát feleségének?

Figyelt kérdés
Apu haverja basszus látott minket kisbabaként is, most meg a 24 éves nővéremmel kavar 56 éves létére, miközben van egy csodálatos felesége! Sógorom egyre jobban akar kisbabát a tesómtól, hát most már értem, hogy a tesóm miért késleltetné még a dolgot! Apu már túl van egy infarktuson, félek, hogy ha ezt megtudja, akkor abba belehal! Bárkinek mondom el, úgy is csak tönkreteszek mindent! Ő azt mondja pontosan tudja, hogy nem jó így, de szerelmes a pasiba és azt mondja, ő ez ellen nem tud semmit tenni és ha elmondom apunak, azzal elárulom őt és sok-sok ember életét teszem tönkre!

2021. febr. 12. 20:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
75%
Tegyük fel, hogy nem "teszed tönkre" az ő életüket, de a sajátodat mindenképp - már ha van lelkiismeteted...
2021. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
39%

Jézus Mária! Egy ilyen lelketlen démon a tesvéred??? Van képe téged zsarolni?? Sírógörcsöt kapott??? Mindjárt megszakad a szívem...

Ha nem mondod el, akkor ugyanilyen pokolszökevény leszel, mint ő!

Híreszteld el az egész településen, milyen egy ócska senki a nővéred!! Az ilyen ezt érdemli! Nem szeret ez senkit magán kívül...

Őszintén sajnállak, hogy egy ilyen embernek vagy a családtagja...

2021. febr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
86%

Na várj... Ha ők randit szerveztek, téged minek hívott át?

A pasi hívta előtte telefonon, de te vetted fel, tudhatta, hogy nincs egyedül a nővéred, ergo visszatorpan, mert fura volt a telefonbeszélgetés. Illetve semmilyen nem volt. Egy 56 éves ettől óvatosabb.

Te kamuzol.

2021. febr. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon sajnálnám az összes szereplőt a vénember kivételével, szerintem a nővéred is kínlódik most, hazugság és hűtlenség ide vagy oda - ha az érzelmi zsarolás FELÉD nem lenne. Ez viszont mindent visz: mázsás súlyt a nyakadba, és lelki szemetesláda - valamint cinkostárs szerepet is ad. Biztos, hogy én sem akarnék vele így közös programot, amíg rendet nem rak a fejében és a szívében, és nem vállalja a felelősséget a kapcsolatában azért, ahol most tart.


Írtam korábban a párterápiát. Kiegészíteném még annyival, hogy ennek célja nem feltétlenül az, hogy a pár mindenáron együtt maradjon, hanem az, hogy az általuk _közösen_ kitűzött cél felé haladjanak. Ha ez az együttmaradás, akkor az. Ha a kapcsolat folytatásáról vagy lezárásáról való közös döntés meghozatala, akkor pedig az.

Javasolnám nekik, de megértem, ha nem vagy olyan állapotban, hogy erről érdemben beszélni tudj vele.

2021. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Miért kamuznék? Megkérdeztem őt, hogy lehet, hogy a pasija nem ismert fel meg mondtam neki, hogy legalább ne akkor ugrana be virággal, amikor ott vagyok! Erre ő, hogy hát ő nem tudta, mert a pasi időnként két perccel érkezés előtt szól, ha tudja, hogy nincs ott a férje és hoz meglepi virágot, és egyébként is neki honnan kellett volna tudnia, hogy csajos napot tartunk? Szerinte nekem kellett volna megmondanom a pasinak, hogy figyelj, légyszi, ne gyere most, mert nem érünk rá és akkor meg se kellett volna tudjam. Hidd el kedves válaszoló, én lennék a legboldogabb, ha kamu lenne az egész meg ha olyan állapotban lennék, hogy kamu kérdéseket találgassak ki.

A párterápiát mindenképp mondom majd neki, ha képes leszek beszélni vele és nem folyamatosan arra gondolni, mekkorát csalódtam benne meg hogy apu mekkorát fog csalódni és hogy a férje mennyire szereti!

2021. febr. 12. 21:39
 16/37 anonim ***** válasza:
58%
A férje jobbat érdemel, add meg neki erre az esélyt, a nővéred meg költözzön össze a vénemberrel, ha már akkora a lamúr.!
2021. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
33%
Jól szórakozik a nővéred és nem akarja, hogy elrontsd a játékát. Közben meg ezt ő xarta el. És a sógorod megérdemli az őszinteséget. Vagy te is olyan vagy, mint a nővérkéd?
2021. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
43%
Majd írd meg, hogy mi lett végül!!
2021. febr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
57%

Ezt nem a te dolgod tisztázni. A sógorodnak biztos nem törném össze a szívét ezzel, annál is inkább, mert nulla bizonyítékod van. Itt te lennèl elmebetegnek kikiàltva, aki gyanúsítgat másokat, mert irigyli a boldogságukat. A két vad romantikázó csak tagadna körömszakadtáig.

Nincs jó megoldás, nyilván nem fogsz nyomozót fogadni, stb., bizonyíték hiányában pedig nem volna túl hihető a sztorid.

2021. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
72%

Én lebeszélnélek róla, mert ha bárkinek elmondod, nem lesz jó megoldás, viszont mindenki sérülni fog - és nem is kicsit!

Nem kell mások életébe beleszólni, mert te sem szeretnéd, ha a tiedbe bárki beleszólna.

A nagy szerelemnek előbb utóbb vége lesz - vagy azért mert kihűl, vagy azért mert megbukik.

De neked egyikhez sem lesz közöd - és ne is legyen!

2021. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!