Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem az apánk legjobb...

A nővérem az apánk legjobb haverjával csalja a férjét! Elmondjam apunak, vagy a sógoromnak, vagy a barát feleségének?

Figyelt kérdés
Apu haverja basszus látott minket kisbabaként is, most meg a 24 éves nővéremmel kavar 56 éves létére, miközben van egy csodálatos felesége! Sógorom egyre jobban akar kisbabát a tesómtól, hát most már értem, hogy a tesóm miért késleltetné még a dolgot! Apu már túl van egy infarktuson, félek, hogy ha ezt megtudja, akkor abba belehal! Bárkinek mondom el, úgy is csak tönkreteszek mindent! Ő azt mondja pontosan tudja, hogy nem jó így, de szerelmes a pasiba és azt mondja, ő ez ellen nem tud semmit tenni és ha elmondom apunak, azzal elárulom őt és sok-sok ember életét teszem tönkre!

2021. febr. 12. 20:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
80%
Ne te közöld ezt a dolgot senkivel - ez a nővéred feladata lenne. Majd kitalálja mit csináljon a saját életével.
2021. febr. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
58%
A sógor megérdemli, hogy tudjon róla. Én elmondanám.
2021. febr. 13. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
34%
23: "Én elmondanám." Ez a legértelmetlenebb megoldás!
2021. febr. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
38%
13-assal értek egyet.
2021. febr. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező! Teljesen mindegy, hogy hogyan döntesz, mert a karma mindenkire visszaüt majd és az alantasak megbünhődnek, az ártatlanok megjutalmazódnak! Nincs olyan titok, ami idővel ki ne derülne, szóval maguktól is le fognak bukni és meg fogják kapni a jutalmukat tetteikért!
2021. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
72%
Viszont abban biztos lehetsz, hogy ha a sógorod megtudja, hogy te végig tudtad és szó nélkül asszisztáltál hozzá, soha többé nem áll veled szóba és jól tenné!
2021. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
89%
Aki szemet hunyna a hazudozás felett, az majd akkor is kussoljon, ha őt is zsinórban megcsalják miközben szerettei tudnak róla!
2021. febr. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
8%
Te vakszerelmesen kinek hinnél? A szerelmednek, vagy annak, aki azt állítja, hogy csúnyán átver?
2021. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
77%
Bizonyítékot kell szerezni, s az majd elmondja az igazat..!
2021. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az fura, ha van titkolni valóm, akkor nem engedem, hogy felvegyék a telefonomat. Szerintem direkt akarta, hogy tudd, akkor az egész felelősség megoszlik.

Na mindegy. A helyedben én a tesómmal beszélnék, hogy baromi nagy slamasztikában van és én ehhez nem vagyok hajlandó asszisztálni. Rakja rendbe az életet így vagy úgy de addig ne számítson rám, ne keressen, a találkozásokat is kerulném, család előtti muszáj talakozásokon bunkó lennék vele ha érezze ő is és más is, hogy haragszol rá.


Ebből sajnos már mindenképp lelkiismeret furdalással jössz ki, én inkább ezért lennék nagyon dühös rá pluszba, hogy belekevert és erre alapoznám a viselkedésemet.

A családnak csak feltűnik, hogy valami miatt nagy a harag benned, és ha kiderül később hogy tudtad míg ezzel a viselkedessel lehet a legjobban védeni magad.

Tényleg felnőttek már, ő dolguk

2021. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!