Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem az apánk legjobb...

A nővérem az apánk legjobb haverjával csalja a férjét! Elmondjam apunak, vagy a sógoromnak, vagy a barát feleségének?

Figyelt kérdés
Apu haverja basszus látott minket kisbabaként is, most meg a 24 éves nővéremmel kavar 56 éves létére, miközben van egy csodálatos felesége! Sógorom egyre jobban akar kisbabát a tesómtól, hát most már értem, hogy a tesóm miért késleltetné még a dolgot! Apu már túl van egy infarktuson, félek, hogy ha ezt megtudja, akkor abba belehal! Bárkinek mondom el, úgy is csak tönkreteszek mindent! Ő azt mondja pontosan tudja, hogy nem jó így, de szerelmes a pasiba és azt mondja, ő ez ellen nem tud semmit tenni és ha elmondom apunak, azzal elárulom őt és sok-sok ember életét teszem tönkre!

2021. febr. 12. 20:13
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Na, jó sokféle dolgot írtatok. Még nem tudom, hogy lesz tovább. De ma rám írt reggel a sógorom, hogy milyen lány ez a nevezzük mondjuk Móninak, akivel a nővérem állandóan lóg? Kérdeztem, milyen Móni? Mondta, hogy akivel meló után mindig megy ide-oda meg néha nála is alszik meg együtt járnak edzeni, de neki nem mutatja be, mert állítólag férfigyűlölő, de ő meg már kíváncsi rá, mert kihagyva érzi magát a felesége életéből, nem érzi igazságosnak, hogy nem ismerheti az új legjobb barátnőt. Megírtam neki, hogy gőzöm sincs, ki ez a lány. Nem tettem hozzá, hogy gyanítom, valami alibi a kimaradásokra és valójában nem is létezik. Kellett volna vajon? Így is lehet, hogy elültettem a bogarat a fülében, hogy ha még én se ismerem a lányt, akkor tényleg lehet, hogy nem is létezik, ezen már el tud indulni nyomozni, ha leesik neki és nem vakítja tovább a szerelem meg az, hogy agyba-főbe dolgozik, mert közös házra gyüjtenek. Ahonnan a nővérem majd bejár a csávóhoz, hát hogyne persze.
2021. febr. 13. 11:49
 32/37 anonim ***** válasza:
65%
Szerencsétlen pasas! Nagyon sajnálom a sógorod! :(
2021. febr. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
84%
Áhhh. Erre még azt sem mondhatom, hogy küldd el neki ezt a kérdést emailben. Téged puffantana le elsőként, aztán saját magát.
2021. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
21%
Tök hihető a sztori. Jah várj... Nem, nem hihető.
2021. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
46%
Ha ezt a kérdést véletlenül megtalálja és tényleg móninak nevezte az új "legjobb barátnőjét"...akkor az igen érdekes lesz. Mivel egyből fel fogja magát ismerni szerencsétlen.
2021. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
86%
Mi történt azóta?
2021. aug. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már nem is él a kérdező...
2021. aug. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!