Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Magyarázkodjak még a hugomnak...

Magyarázkodjak még a hugomnak vagy felesleges?

Figyelt kérdés

Párommal 14 éves korunk óta vagyunk együtt. 3-4 éve megromlott a kapcsolatunk,köze volt annak is h mindkettőnknek elsök vagyunk minden téren. Sokat beszélgettünk és mivel szeretjük egymást lelki társak vagyunk úgy döntöttünk hogy nyitott kapcsolatban fogunk élni. Mindent megbeszélünk ezzel kapcsolatban nincsenek sértett érzelmek,tehát az egész kölcsönös bele egyezés. A kapcsolatunk jobb is lett azóta.


Az a gond hugom meglátott engem mikor egy másik férfival volt találkozóm. Most zsarol hogy mondjam el a páromnak vagy ő fogja és megkeresi a férfit is akivel látott elmondja az ő párjának hogy velem csalja az ura,gerinctelen vagyok stb...

Annyit mondtam neki hogy a magánéletembe ne avatkozzon bele és nincs köze a sexuális életemhez.

Párom szerint elkéne mondanom neki h mi így élünk igy jó nekünk de én nem érzem úgy hogy ennyire be kéne avatkoznia az életembe.

Mit tanácsoltok,avassam be hugomat?



2021. febr. 13. 06:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
76%

Erzsike, nyitott kapcsolatban élünk a párommal ,másokkal is találkozunk.Bővebben nem akarok ezt a témát kifejteni,mert a mi magánügyünk.


Ez olyan rohadt nehéz ? :D Most őszintén,oké nincs köze a húgodnak a ti kapcsolatotokhoz,de ha ilyen régóta együtt vagytok a pároddal ,szinte gyerekkorotok óta normális,hogy a húgod is kedveli és nem akarja ,hogy átverd . Ezért jegyezte meg ,hogy mondd el neki . Én inkább örülnék,hogy a húgomnak van egy egészséges értékrendje . Honnan kéne tudnia,hogy nálatok ez a normális ha nem mondod el neki ?

2021. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
43%
A húgnak van itt a legnormálisabb értékrendje.
2021. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%

“Most zsarol hogy mondjam el a páromnak vagy ő fogja és megkeresi a férfit is akivel látott elmondja az ő párjának hogy velem csalja az ura,gerinctelen vagyok stb...”


Erre te azt mondod, “Mondd el nekik nyugodtan!".

Nem kell magyarázkodni semmit.

2021. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
31%
Ez elég beteges életforma. Valjatok el egymástól és keressen mindenki magának normális életet, normális társat. Hosszú távon csak ez tartható.
2021. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
48%
Mondja el nyugodtan a pasidnak, max nevet egyet. A kiscsaj hány éves?
2021. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
57%

Szeretem az ilyen bölcs embereket mint a 24-es.

Nekik ez a normális, nekik lehet ez a hosszú távon fenttartható állapot. Neked nem, akkor ne élj így, de attól még sokaknak működik.

2021. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
12%

Haverom kérdi, hogy nincs e kedved ismerkedni egy huszonéves bikával? Ő a húgival is szívesen beszélne!

A haverom amúgy párterapeuta! Hárman, a húgoddal megbeszélné a helyzetet, helyrehozná a kapcsolatotokat!

Amúgy izmos, kockás hasa van! Különleges módszerrel oldaná meg a helyzetet kettőtök között!😅

2021. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
6%
Ja, és nem csak a kora húszas...😂
2021. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
21%
Egyetértek 24es! 👍👍
2021. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
26%

Nem semmik az ilyen emberek, hogy tudnak így a másik mellett aludni, hogy ki tudja, hányan, milyen emberek jártak benne az elmúlt pár napban...

Arra azért van eszetek, hogy lepontozzatok mindenkit, aki nem ért veletek egyet... Nagy az Isten állatkertje, sajnos...

2021. febr. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!