Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi az ideális korkülönbség...

Mi az ideális korkülönbség testvérek között?

Figyelt kérdés
Főleg három gyerek esetén érdekelne.
2021. ápr. 16. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%

Szia!! Két példám van.

1 köztem és hugom között 5 év van ez már túl sok mert egyáltalán nincs meg a közös. Én szoktam engedi 48-bol így játszok vele ha muszáj, de annyira nincs meg a szoros kötelék. Egyébként meg nem vagyunk felnőttek, tehát ez még alakulhat.


2.van egy 1 évvel fiatalabb unokatesom és ez sem jó. Amikor én már sulis voltam ő még ovis. Nem érdekelte az ami engem igen és ez forditva6 is igaz volt.

Amikor én középsulis voltam ő csak nyolcadikos. Megint más volt az érdeklődési kör.


Ahogy előttem is írták mindenkinek más az ideális. + véleményem szerint nem csak a kor de ugye a személyiseg is ezt nagyban befolyásolja így erre konkrét válasz sajnos nincs.

2021. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nővéreim vannam. 2 és 4 év korkülönbséggel születtünk. Nekem mégis azzal a tesómmal volt mindig szorosabb a viszonyom, akivel 6 év van köztünk.
2021. ápr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
25%
4 is sok szerintem. En vagyok a kisebb,halalra idegeltem tesom azzal hogy utanoztam.
2021. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%

Nővérem és köztem 13 év van, hugom es köztem pedig 2 nőveremmel fél évente beszélek, hugommal volt,hogy összeköltöztünk.

Édesanyámék a bátyjával ikrek, 5perc van köztük szó szerint.

A mai napig 61évesen is néha egymásra akaszkodva tudnak csak működni. Mindketten tarsfüggők, egyedül olyanok mint egy mérgezett egér. Nem találják a helyüket.

2021. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, nővéreim nekem is bőven tinik voltak, mikor én születtem. Jól kijöttünk, én abszolút nem bánom, hogy nem voltak balhék, féltékenykedések, sokat tudtam tőlük tanulni.
2021. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!