Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennének, ha kiderülne,...

Mit tennének, ha kiderülne, hogy van egy féltestvéretek?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, a szüleim elváltak kiskoromban, édesapámnak van egy másik lánya is az új feleségétől. Tartjuk a kapcsolatot, jóban vagyunk. A napokban megkeresett egy srác, aki azt állítja, hogy ugyanaz az apánk, ő 26 éves. A srác szembetűnően hasonlít édesapámra, ahogy én is, nem tudom, hogy ez véletlen-e, nem tudom hogy egyáltalán igaz-e, nem tudom mit kezdjek ezzel az információval. Elvileg csak a srác anyukája és a srác tudja ezt, apu nem, hogy van mégegy gyereke, mert a nő megcsalta a férjét de a férj nem tud erről azóta sem. Úgy érzem magam mint egy szappanoperában. A fiú szeretné ha tartanánk a kapcsolatot, szeretne megismerni, de én valahogy inkább elfelejteném ezt az egészet..
2021. máj. 5. 20:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
5%
Azért nagy alfahím az öreged, ezt meg kell adni neki. Szórja a magját a világban, ahogy az a nagykönyvben meg van írva.
2021. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem van egy féltestvérem, aki még csak 3 éves (én 30). Nem titok a létezése, neten láttam, de mi azzal az oldallal már nem tartjuk a kapcsolatot, így ő valószínűleg majd meglepődik, ha egyszer kiderül számára, hogy van három féltestvére. Gyanítom nem mondták neki.


Azért is bizarr kissé, mert a saját fiam 1 éves, tehát a fiam "nagynénje" majdnem annyi idős, mint ő maga.

2021. máj. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!