Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Emberek, akiknek van testvére,...

Emberek, akiknek van testvére, ki mennyire osztja meg a testvérével az életének "részleteit"?

Figyelt kérdés
Nekem fiatalabb fiútestvérem van, de mi nem beszélünk olyanról itthon se meg vele se, hogy pl nekem a Máté nagyon tetszik vagy neki a Juli. Viszont könyvben is olvastam már meg egyik barátnőmnek bátyja van, és mind2 esetben megosztják a testvérükkel a szerelmi életüket, hogy mi bántja őket. Kérdésem lényege, ti mit/mennyi dolgot osztotok meg a testvéretekkel? Milyen a kapcsolatotok?

2021. jún. 10. 23:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Röviden tömören: mindent, de csak az egyik testvéremmel. Lényegtelen mennyien vagyunk, egy van, a nővérem (aki 1 évvel idősebb), akivel mindent megosztok előbb-utóbb. Ez fontos adalék, mert most is van olyan dolog az életemben, amiről valszeg utóbb fog tudomást szerezni.
2021. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Van 1 bátyám. Felületesen megosztom vele. Ha tetszik valaki/vagy randizok valakivel elmondom. Azt viszont nem mondanám ha csak úgy lefeküdtem volna egy sráccal. (Bár ilyen nem volt még)

20/lány, bátyám 24 éves

2021. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kettő tesóm van és mindkettejükkel meg szoktam osztani a legtöbb dolgomat. Az öcsémmel napi szinten beszélek, komolyabb dolgokról is, a bátyámmal pedig 2 hetente kb, de akkor vele is órákat akár és mindenről.
2021. jún. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

en 24 húgom 23 ahogy idosodunk egyre jobb a viszony, szinte mindent megbeszeltunk de o zárkózottabb es pl a pasi ügyeit nem mondja el meg inkabb utolag mondja ha dobtest hozott

de leget ra szamitani

2021. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Van nővérem,öcsém 12-éve nem beszélünk,mert kiakartak túrni anyai nagyanyám örökségéből .
2021. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy 10 évvel idősebb bátyám van. Kiskoromban mindig piszkáltuk egymást, majd mikor 10 éves voltam, elköltözött itthonról, és akkor már nem tartottuk úgy a kapcsolatot. Azután pedig elkezdett külföldön dolgozni, és azóta évi 2x jár haza. Mostmár én 20 vagyok, ő 30, de sajnos nagyon ritkán tartjuk a kapcsolatot, akkor is felületesen beszéljük meg a dolgokat, ki hogy van, hogy megy a munka stb. Sajnálom, hogy nem alakult ki szoros kapcsolat közöttünk, talán a nagy korkülönbség miatt, talán mert ellenkező neműek vagyunk, talán mert hamar itt hagyott minket.. nem tudom.
2021. jún. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
En 19 vagyok, o 27, mindketten lanyok. Kiskoromban sokat játszottunk egyutt, jo volt hogy van egy lany tesom, sokszor foglalkozott velem. Viszont ahogy felnottunk, teljesen mas lett a személyiségünk, o rideg, antiszoc, sokszor lenéző, bunko megnyilvánulásai vannak (van diplomaja, jol fizető munkahelye stb. ezert azt erzi siman lenezheti,azt aki nem igy éli az eletet, ha nem is egyértelműen, csak fejvagasokbol latom), en barátságos vagyok, hiperaktív, elfogadó (nyilvan nekem is vannak rossz tulajdonsagaim, de alapvetően szerintem kedvelhetobb vagyok, mint o ) szoval “kettevaltak útjaink”. Egyebkent is itthon en vagyok az örök második, o volt mindig dicsoitve, pedig en is jol tanultam, nornalis voltam stb, de sose volt ez eleg, szoval emiatt is van bennem egy tüske. Annyit tudunk hogy kb mi van egymassal, tudjuk hogy van a másiknak baratja, ilyesmi. De alig ismerem, es nem is akarom mar. Egyebkent nalunk sose volt divat itthon ilyen bizalmasabb infokat megosztani, hogy ki tetszik, kivel hogy vesztem ossze, es egyeb drámák. Ezeket mindig a barataimmal beszeltem meg.
2021. jún. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

2 hugom van,de csak az egyikkel tudok beszélni ilyenekről mert tapasztalatból mondom a másik mindent elmondott anyának régebben

De ez visazafele is így van

A nagyobbik hugommal mindent megbeszélünk pasik,suli,tervek stb... a fiatalabbal kb semmit

2021. jún. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Direktbe nem hogy msot gyorsan elujsagolom mi történt max ha beszélgetünk, akkor megy a témázgatás.
2021. jún. 11. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Én 29 vagyok, hugom 24. Nem láttam 5 éve.

Öcsém 19, teljesen másvilág mint én. Szeretem, mint tesó nagyon, de nem az én problémáim a kedvenc témakörey ahogy ő sem avat be a magánéletében.

11 és 13 évesek a kisebbek, na nekik meg aztán pláne nem számolok be ilyenekről.

2021. jún. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!