Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Emberek, akiknek van testvére,...

Emberek, akiknek van testvére, ki mennyire osztja meg a testvérével az életének "részleteit"?

Figyelt kérdés
Nekem fiatalabb fiútestvérem van, de mi nem beszélünk olyanról itthon se meg vele se, hogy pl nekem a Máté nagyon tetszik vagy neki a Juli. Viszont könyvben is olvastam már meg egyik barátnőmnek bátyja van, és mind2 esetben megosztják a testvérükkel a szerelmi életüket, hogy mi bántja őket. Kérdésem lényege, ti mit/mennyi dolgot osztotok meg a testvéretekkel? Milyen a kapcsolatotok?

2021. jún. 10. 23:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok. Ráadásul az összes többi tesómmal is jó a viszonyom. Akit meg említettem, vele már-már mintha ikrek lennénk (a jó értelemben vett, sztereotíp ikrek). Bármikor befejezzük egymás gondolatait, nagyon durván egy húron pendülünk. Én férfi vagyok mellesleg. Irigylésre méltó ez szerintem, ritka az ilyen a világon sajnos.
2021. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy húgom van, 7 év van köztünk (én 37 ő 30). Nagyjából elmondjuk egymásnak a dolgokat, sokszor intim dolgokat is. Olyan barátnő félék is vagyunk.
2021. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Öcsem van. Neha igen neha nem. Nekem pl fiatalkent ciki lett volna a majdnem.velem egykoru ocsemnek ecsetelni a szerelmi ugyeim. Ok neha kerdeztem,hogymint fiu neki bejonne e ez vagy az (tetszik e a fiuknak ez a ruha vagy ha igy viselkedik egy lany vagy szerinte mit jelent ha ezt irta nekem a srac...mert en nem ertem😁).

O is csak neha kert tanacsot vagy meselt.


Most idosebbkent, inkabb parkapcsolati problemakrol beszelgetunk, m3g egyszer a tinderes tapasztalatait osztotta meg.


Alapjaban veve neki es nekem is van olyan baratunk, abarati koreink, akikkel sokkal kozelebbi bensoseges lelki viszonyban vagyunk es megosztjuk az eletunket. Ettol fuggetlenul en magamhoz kozelallonak erzem ot.

2021. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
Én a 2 évvel idősebb nővéremnek mindent elmondok, és ő is sok mindent. A két évvel fiatalabb öcsém pedig mindig engem kérdez, ha valami kínos kérdése van. A kissebbik öcsémmel 4 év a korkülönbség, neki nem szoktam kínosabb ténákat elmondani.
2021. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semennyire. Majd sz én gyermekeim egymás közt.
2021. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!