Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiborít a lánytestvérem, mit...

Kiborít a lánytestvérem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: Ikrek vagyunk, 22 évesek. A lánytestvérem jogra jár, és elmondása szerint nagyon sokat kell tanulni (ami igaz is), és ezért egész tanévben (szeptembertől- júniusig) nem hajlandó az itthoni házimunkába semmit segíteni. ( nem dolgozik suli mellett) Ezért minden t én csináltam, (konyha takarítás porszívózás, mosás, vasalás stb). Ha még ez nem lenne elég, nyári szünetben(július, augusztus) SEM hajlandó semmiben segíteni, mondván ő mennyire fáradt és pihennie kell, és nem azzal akarja tölteni a szünettét hogy.... .

Tehát kvázi egész évben én csinálok mindent, ami engem rettentően idegsít, szerintem nem vagyok köteles helyette is megcsinálni a házi munkákat. Ha meg megkérném rá, csak ordít, hogy ő márpedig nem.


Nagyon rossz lett így a kapcsolatunk, bár egyetem előtt se volt jó.


Mit tehetnék? Köszi a válaszokat.



2021. júl. 29. 17:03
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
#20, ezt kinek vagy miert irtad?
2021. júl. 29. 20:01
 22/37 anonim ***** válasza:
3%
Miért azt írod, hogy lánytestvérem? A húgból vagy a nővérből tudjuk, hogy lány.
2021. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Én is lány vagyok😄
2021. júl. 29. 20:29
 24/37 anonim ***** válasza:
1%
Ez hogy jön ide? A te nemed lényegtelen, ha leírod, hogy húg vagy nővér. Sokkal rövidebb szavak.
2021. júl. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
97%
Mig helyette megcsinalod ki si fogja hasznalni.
2021. júl. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
97%

#24 mert ikrek, és érzékeltetni akarta, hogy egykorúak...



Egyébként csak a saját részed csináld meg kérdező, és mondd el neki 1x normálisan, hogy ez azért van, mert egyedül nem bírod az egész lakást. Nem kell kiabálni, ha ő kiabál hagyd ott.

2021. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
87%

#24:

Ne problémázz ezen, az ikreknél ez természetes.

Ismertem ikerlányt, ő is következetesen a tesójának nevezte, és ezt én is gond nélkül átvettem. (Jó, én néha teljes komolytalansággal a klónjának hívtam abból a megfontolásból, hogy nekem ő volt az "igazi" :D)

2021. júl. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
8%

Nekem pont azért fura, mert leírta, hogy ikrek, és aztán, hogy lánytestvér. Ikrem, és húgom. Nem nehéz.


Én lány-lány és fiú-lány ikerpárt ismerek, és mind nővérem/húgom/öcsém módon beszélnek egymásról.

2021. júl. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
93%
Már az elején elrontottad - bocs - " egész tanévben (szeptembertől- júniusig) nem hajlandó az itthoni házimunkába semmit segíteni. ( nem dolgozik suli mellett) Ezért minden t én csináltam." Miért csináltál te mindent? Mit segített volna ? Neked? Nem a dolgod utána pakolni, takarítani...
2021. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
93%
Küldd el hozzám átnevelő táborba. :D
2021. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!