Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kiborít a lánytestvérem, mit...

Kiborít a lánytestvérem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A sztori röviden: Ikrek vagyunk, 22 évesek. A lánytestvérem jogra jár, és elmondása szerint nagyon sokat kell tanulni (ami igaz is), és ezért egész tanévben (szeptembertől- júniusig) nem hajlandó az itthoni házimunkába semmit segíteni. ( nem dolgozik suli mellett) Ezért minden t én csináltam, (konyha takarítás porszívózás, mosás, vasalás stb). Ha még ez nem lenne elég, nyári szünetben(július, augusztus) SEM hajlandó semmiben segíteni, mondván ő mennyire fáradt és pihennie kell, és nem azzal akarja tölteni a szünettét hogy.... .

Tehát kvázi egész évben én csinálok mindent, ami engem rettentően idegsít, szerintem nem vagyok köteles helyette is megcsinálni a házi munkákat. Ha meg megkérném rá, csak ordít, hogy ő márpedig nem.


Nagyon rossz lett így a kapcsolatunk, bár egyetem előtt se volt jó.


Mit tehetnék? Köszi a válaszokat.



2021. júl. 29. 17:03
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Kérdező azóta változott valami?
2021. aug. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Semmi.
2021. aug. 5. 08:43
 33/37 anonymousreview60 ***** válasza:
67%
Semmi. Miért takarítasz rá most is?
2021. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
Most itthon vagyunk a szüleinknél, ha nem csinalnam meg az egesz ház romhalmaz lenne. Bár most Apa raszólt, es akkor cainalt eszt azt..
2021. aug. 5. 15:58
 35/37 A kérdező kommentje:
Ezt*
2021. aug. 5. 15:58
 36/37 anonymousreview60 ***** válasza:
95%
Csak a rádeső hányadot végezd el! Ha apád pampog, akkor mutass rá a helyzetre, és akkor legyen romhalmaz!
2021. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Oké
2021. aug. 5. 17:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!