Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért viselkedik így a hugom?

Miért viselkedik így a hugom?

Figyelt kérdés
Idén ment 9.-be. Már tavaly lebukott hogy masztis vidit készített magárol amiben vetkőzik meg ilyenek abból nagy balhé volt kettőnk közt de nem mondtam el anyaéknak. Most megint olyan idióta..egyfolytába picsagatyába járkál amiért anya már nem 1x leszídta akkor mindig átöltözik de ha anya éjszakás akkor abba megy el suliba azért is. Pár napja esténként is kijárkált "barátnőivel" amit már anya is szóvá tett hogy mostmár elég lesz a kelletésből csak 14 éves kislány még állítson magán. Tegnap már kocsival hozták őt haza valami lepnye c..gányok és jött a kifogással hogy jajj nem volt kedve sétalni pont erre jártak akkor miért ne jöjjön le velük..este mondtam neki hogy nem kéne így viselkedni meg ilyen fiatalon elcseszni az életét tudom mikor hazudik én is voltam 14 éves. De a reakciója csak annyi volt hogy akkor majd elköltözik ha nem tetszik valami meg ilyenek. Oké hogy pubertás de azért ne az legyen már hogy 4en f..szra húzzák meg egyikről megy a másikra és nemtudom mitől lett ilyen kiállhatatlan kis picsa mert nem volt ilyen.

2021. szept. 7. 08:35
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%
Szeretet hiányos.
2021. szept. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%
Ismerni kellene a hugodat, hogy milyen. Nyilván az elkallódás és a rossz társaságba kerülés összes lehetséges következményéhez (drogok, utca, hajléktalanság, adósságspirálba-adósságcsapdába kerülés, prostitúció, pedofilok, bolti lopás, bankrablás stb. stb. mindenféle BTK. hatálya alá tartozó bűncselekmények) képest sokkal jobb, ha otthon kap egy-két, akár nagyobb taslit, urambocsá 2-3 erősebb csapást a fenekére.
2021. szept. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
29%

"7-es az ilyen emberek miatt halt meg Amanda Tod is, pedig csak egy pedofil szexmániás szemét alak kelepcéjébe került. Szégyen hogy felnőtt ember létedre így reagálsz. Fogalmad sincs hogy mit élnek át ezek az emberek."


De bizony hogy van, hat éves koromban talált meg egy pedofil. Éppen ezért dühítenek a ri.bancpalánták akik gyakorlatilag a saját homlokukra festik hogy ba.ssza meg őket valaki végre.

2021. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy Amanda Tod kamasz volt, pedofiliáról szó sincs abban az ügyben. Csak egy ostoba kamaszról, akit ide juttatott a minimális józan ész hiánya.
2021. szept. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%
Fú, ez nagyon gáz. Egyébként a bátyja vagy, vagy a nővére? Mennyivel vagy idősebb? És előre elnézést kérek a kérdésért, de romák vagytok?
2021. szept. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%
Van egy rakat ilyen a jobbik verzio hogy kinövik a rosszabb, hogy átmegy rajta a fél város esetleg később ebből is fog élni...
2021. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ciganyok. A batyja vagyok 18 eves. Sokat beszeltunk sokat beszelunk vele sose kap mindig csak leszidast mindent megveszunk neki o is szeret minket nem azzal van a gond. Mint sokan tulreagaltak hogy szeretet hianyos. Beszelgettem vele anno 2esben ezekrol a dolgokrol de kinosnak tartotta hat en is nagyon de muszaj volt es ugyan ugy nem erdekli sot. Sot ugy volt vele hogy en ramozdultam es jarni akarok vele. Szoval tenyleg nemtudom ki befolyasolhatja vagy mi tortenhetett vele de nem ilyen volt
2021. szept. 7. 10:47
 18/27 anonim ***** válasza:
94%
#17: Komoly. Őszintén nem tudom, mit tegyél. Sajnálom. Talán keresned kellene valakit, aki olyan volt, mint most ő, és megmutatni neki, hogy mi lett belőle. Hátha az ráébresztené, hogy rá is ez vár.
2021. szept. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%
Tényleg hülye a húgod. Megpróbálod megvédeni hogy ne mutogassa a se.ggét a neten, erre azt szűri le belőle hogy biztos járni akarsz vele, meg dugnád? Sürgősen pszichológus a kiscsajnak, nagyon durva bajok vannak a fejében.
2021. szept. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Szidás és tiltás szerintem csak az ellenkezőjét fogja eredményezni.


Inkább arra koncentrálj, arról beszéljél vele hogy védekezzen. Akármennyire magamutogató biztos ő maga is fél a terhességtől. Ha arra koncentrálsz hogy hogyan tud védekezni, gumit használni akkor te a "megértő nagybátyó" leszel a szemében, pláne ha anyja csak veszekedik vele. És így talán ha nem is éred el mindent amit akartál volna de azért sikeresebben tudod befolyásolni húgodat és legalább a legfontosabbat (hogy ne b@ssza el az egész életét) talán el fogod tudni érni.

2021. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!