Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért viselkedik így a hugom?

Miért viselkedik így a hugom?

Figyelt kérdés
Idén ment 9.-be. Már tavaly lebukott hogy masztis vidit készített magárol amiben vetkőzik meg ilyenek abból nagy balhé volt kettőnk közt de nem mondtam el anyaéknak. Most megint olyan idióta..egyfolytába picsagatyába járkál amiért anya már nem 1x leszídta akkor mindig átöltözik de ha anya éjszakás akkor abba megy el suliba azért is. Pár napja esténként is kijárkált "barátnőivel" amit már anya is szóvá tett hogy mostmár elég lesz a kelletésből csak 14 éves kislány még állítson magán. Tegnap már kocsival hozták őt haza valami lepnye c..gányok és jött a kifogással hogy jajj nem volt kedve sétalni pont erre jártak akkor miért ne jöjjön le velük..este mondtam neki hogy nem kéne így viselkedni meg ilyen fiatalon elcseszni az életét tudom mikor hazudik én is voltam 14 éves. De a reakciója csak annyi volt hogy akkor majd elköltözik ha nem tetszik valami meg ilyenek. Oké hogy pubertás de azért ne az legyen már hogy 4en f..szra húzzák meg egyikről megy a másikra és nemtudom mitől lett ilyen kiállhatatlan kis picsa mert nem volt ilyen.

2021. szept. 7. 08:35
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Beszeltem vele mar tavaly arroltudom jol ha tiltanak valamitol annal jobban csinalja az ember. Mondtam neki hogy ne is fogamzasgatlot szedjen vannak mar olyanok is hogy nogyogyasz 1 inekciot bead (kortol fuggetlenul) es 3-6 honapra (attol fugg milye kersz) vedett lesz es nem tudjak teherbe ejteni ( persze nyilvan koltsegesebb mint a fogamzasgatlo de jobb). De ott is csak mondta a dumat hogy o nem biztos nem fog senkivel se meg ilyenek
2021. szept. 7. 16:42
 22/27 anonim ***** válasza:
97%
Ja, látszik, már úgy viselkedik mint egy kiélt ku.rva, de ő aztán nem...
2021. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hat ha lehet legyszi ne kur..vazd le a hugomat. Igen tenyleg ugy viselkedik es ez rettentoen bant engem mert nagyon szeretem ot es nem szeretnem hogy fiatalon elcsessze az eletet
2021. szept. 7. 17:29
 24/27 anonim ***** válasza:
94%
nincs vele foglalkozva, nem erzi a szeretet, torodest otthon, ezert menekul ilyen dolgokba szerencsetlen. torodessel, viszont szabalyokkal kellene terelgetni, mert nagyon rossz vege lesz (videok kiszivargasa, szerhasznalat, rossz tarsasag, nemi eroszak)
2021. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ezzel a hülyeséggel jön hogy nem érzi a szeretetet.. holott ehhez elég ha látott valamit a neten, csak túl ostoba hogy felfogja mekkora veszélynek teszi ki magát- és éppen az elkényeztetett kamaszok ilyenek, akiknek mindig minden el van nézve.
2021. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
52%
Gondolkodtal mar egy kiados veresen? Az lehet, segitene.
2021. szept. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy meséld már el a húginak, hogy az injekciót ba.szhatja mert az csak a terhességtől véd: de kaphat olyan fertőzést hogy örülhet ha csak gyereke nem lehet soha mert kért tesz a méhében a betegség, és nem hal bele.
2021. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!