Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan tudnám a 8éves hugomat...

Hogyan tudnám a 8éves hugomat megnevelni?

Figyelt kérdés
Általában furcsán és neveletlenül viselkedik. A szüleink igen tanult emberek és normálisak. Viszont a gugim nem túl jó tanuló, egyfolytában piszkál és ha valami nem úgy van, ahogy akarja, akkor megver. Legutóbb mondjuk elmentem egy fiúval sétálni (az én tesóm ott volt náluk az ő hugával aztán azért mentem) és kijött a házból és elkezdett azt a hülye szöveget, hogy két szerelmes pár.... Meg ilyesmiket és ez szerintem nem csak számomra volt fura hallani főleg, hogy eddig az ő tesója nem csinálta ezt. Meg olyan is volt már, hogy tesi órán odament hozzánk az osztálytársaival és elkezdte mondani, hogy nézzétek milyen béna a Bianka. (pedig nem voltam rossz). Erről hogyan tudnám leszoktatni? Mert egyre durvább dolgokat csinál. Meg megver, ha nem jöhet be a szobámba stb.

2021. szept. 11. 09:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
94%

Akkor mondom mi lesz:

1.Ha nagyon hülye,és nem ért az szép szóból,verd meg de úgy hogy sírjon minden nap,meg mindig gúnyold ki,meg szólj vissza bátran.

2.Azután te is jár be az szobájába,és kuatkodj utánna

3.Azután ha megint beszól,rúgd föl.

Mert ha ilyen hülyegyerek verésből ért!

Nem az célom hogy agyon verd,meg halálra zaklasd,de ha nem bírja fel fogni akkor te is legyél erőszakos.

Ennyi,utánna mehet nyavagodni hogy "jaj,megvertek,meg kicsúfoltak",akkor mond meg neki:Miért?Te is csináltad!Mivan,nem tetszik ha valaki vissza üt?

2021. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod a szüleidnek és a húgodnak is határozottan, hogy valahányszor megpróbál megütni, te megakadályozod, lefogod a karját és eltaszítod magadtól. Ha mégis sikerül megütnie, akkor kettőt kap minden ütés helyett, kétszer akkorát. A zárat javítsák meg a szüleid. Ha nem megy, barkácsboltban 200 forintért veszel beakasztós kallantyút és felszereled. Nagy szakértelem nem kell hozzá, igaz, csak akkor működik, ha bent vagy.
2021. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
97%

Öcsém ugyanezt csinálta(átjött hozzám a srác és nyomta ezt a szerelmes pár szöveget) amikor a fiú elment akkora tockost kapott tőlem az öcsém, hogy soha többet nem csinálta. Nyugodtan fenekeld el vagy adj neki egy pofont. Sajnos feszegeti a határokat és kíváncsi meddig mehet el, suliban meg menőzni próbált a haverjai előtt.

Vegyél egy sima zárat és szereld fel az ajtódra.

2021. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
93%

Verj le neki kettőt, majd észhez tér.

Egyébként meg beszélj a szüleiddel első körben, mert nekik kell megnevelni. Az meg, hogy valaki "tanult", nem azt jelenti, hogy normális is. Szóval ezzel ne dicsekedj, mert lehet egy kevésbé tanult ezerszer jobb szülő, mint egy diplomás például.

2021. szept. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
90%
Ha szóból nem ért, marad a pofon.
2021. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
36%

Hihető, hogy az alsós gyerekek felügyelet nélkül mászkálnak az iskolábsn lyukas óra alatt.

Kicsit túltoltad a kamut.

2021. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
84%
Én tanár vagyok, és hidd el, hogy még idősebb gyerekek is tesznek ennél cifrább dolgokat is. Az pedig, hogy milyen tanuló valaki, vagy mennyire tanult, abból a szempontból, hogy normális-e, irreleváns. Van, aki jó tanuló, de pszichopata, skizofrén vagy egyéb defektje van. Egyébként a szüleidtől sem normális dolog, hogy rá sem szólnak.
2021. szept. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Én már többször megvertem, felpofoztam stb, de nem ért belőle és ráadásul a szüleim mindig engem csesznének le, ha rendszeresen verném. Amúgy nem szoktam hagyni, higy megüssön, mindig vagy lefogom vagy visszaütök.
2021. szept. 11. 21:25
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tedd tönkre egy játékát, persze előtte figyelmeztesd hogy ez lesz. Vagy egesd le a barátai elott, amikor legközelebb leégetne. Annyi szép módon visszavághatsz.
2021. szept. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
A probléma oka nem a tesód, hanem a szüleid.
2021. szept. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!