Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Bátyámmal...

Mit csináljak? Bátyámmal lakok együtt Budapesten, szüleinké a lakás, nagyon pici, nincs rendesen külön szobánk sem. 5 éve van már ez, én az elejétől fogva nem szerettem volna vele összeköltözni, de koleszt egyikünk sem kapott.

Figyelt kérdés
Úgy volt h max 2 évig lesz ez így míg ő be nem fejezi az egyetemet. De nem hajlandó lépni semmerre pedig pénze is lenne bőven. Sajnos az én fizumból nem tudok elköltözni, de már nem bírok vele együtt lakni. Igénytelen, koszos, semmit nem hajlandó fejleszteni a lakáson. Neki minden jolvan putrisan. Szüleimnek hiába mondok bármit, ők nem értenek meg engem.

#költözés #Fiútestvérrel együtt lakni
2021. szept. 24. 20:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Hát, innen pedig te fogsz költözni, nem az aki szarik mindenbe. Keress egy tisztességes Palit a bátyádat meg hagyd, fulladjon bele a mocskába.
2021. szept. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom miért veszi biztosra több válaszoló is, hogy lány a érdező... A fiúknak nem lehet bátyja?
2021. szept. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

Oh yeah! Jogos! Szóval, keressen egy Julit és a bátyja meg fulladjon a mocskába.


De a mai világban... ehhh keress magadnak "valakit" és járd a saját utadat.

2021. szept. 25. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%

Az eladás is nonszensz a lakás az a szülőké tehát vagy megtanultok együttélni bátyáddal vagy aki nem bírja megy albérletben de Budapesten egy lyuk is 150 ezer forint havonta.

Mondjuk te keresel 250 ezret bátyád 350 et, mindjárt rosszul járna költözéssel.

Senki se szereti más zsebét tömködni

2021. szept. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%
A szüleitek helyében eladnám a lakást, pénz 50-50% és probléma megoldva.
2021. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
97%
Vagy kiadnám a lakást másoknak, ti meg mindketten mehettek albérletbe ;)
2021. szept. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A lakás a szülőké, nem kell helyettük gondolkoznunk.
2021. okt. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi újság azóta, kérdező?
2021. okt. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!