Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Zaklatott a nővérem férje...

Zaklatott a nővérem férje kamaszként. Hogyan tudnám bizonyítani és kártérítést követelni?

Figyelt kérdés

Szinte senki sem hisz nekem, mert nagyon jól el tudja magát adni a sógorom.

Aktus nem történt, de ez nem jelenti azt, hogy helyénvaló lett volna felnőtt, házas, gyermekes embernek ilyet tenni egy 13-14 évessel, pláne nem rokonságból.

Akkor magamat hibáztattam, nem szóltam senkinek. Azt hittem ettől leszek felnőttebb, "jobbfejebb".

Ma már tudom, hogy ez nem így van.

A nővérem azt hiszi hazudok, nem akar hinni nekem.Ez az alak meg mindent tagad.

Mindig is nagyon jól manipulált, megkérte, hogy töröljem a Facebook uzeneteimet is, hogy tűnjenek el a bizonyítékok. Ha csinált valamit akkor mindig figyelt, hogy ne legyen szemtanú.

Bizonyítékom így nem igazán van, de szerencsére a szüleim és egy testvérem hisznek nekem.

Korábban is csalta meg a nővéremet, de én ezt már nem tudom tovább tűrni, mert nem elég, hogy valamelyest tönkretette az életemet, a mai napig kavarja a szart az élet más területein is és még a nővérem életét is tönkreteszi.

Korábban gyámhivatalon kérdezték, hogy valóban molesztált-e. Akkor azt mondtam igen, de azóta elévülhetett.

Kérdés az hogy van értelme foglalkoznom vele, vagy engedjem el, mert az országban a nőknek csönd a neve?



2021. okt. 3. 13:09
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

A hitelességemet is csorbítja ez a történet és amennyiben kiderülne az igazság, helyreállna a hitelességem.

Illetve nekem nem pénz kell, hanem, hogy neki is legyen legalább annyira rossz, mint nekem volt. Ha bíróságra kerülne az ügy akkor ilyen ítéletet preferálnék.

Nincs az az összeg amivel ezt el lehetne intézni...

2021. okt. 3. 14:29
 12/50 anonim ***** válasza:
29%
Tehát pénzt akarsz a zaklatasodert cserébe ? Azt most is megcsinalhatod vannak férfiak akik zaklatasert cserébe pénzt adnak, ősi szakma.
2021. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de szerintem nem érted meg, amit írtam.

Az amiről beszélsz, az nem említhető egy lapon a zaklatással.

2021. okt. 3. 15:03
 14/50 anonim ***** válasza:
62%

Agyadra ment Hollywood!

Szomorú h ez történt veled, de te kártérítésre törekszel.

A nők többségének pedig az a célja az ilyen pereskedéssel, h másokkal ne tehesse ezt meg a pasas.

Ha csak nem a fent említett szenzáció hajhászság és kapzsiság vezérli.

2021. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, abba belegondoltál e, hogy ez egy büntetőper lenne, ahol neked kell bizonyítani, hogy mi történt. Eleve nem tudnád, hiszen nincs bizonyítékod. De tegyük fel, indulna egy per. Ez nagy eséllyel nem tart lesz, ergo kb bárki beülhet és meghallgathatja, mi történt veled. A sogor védője feltesz nem kevés nem kicsit kellemetlen kérdést. Kb az első után az jut eszedbe, nem kellett volna ebbe belekezdeni. A nővéred az életben nem áll veled szóba. Ha anyádek melléd állnák, akkor velük sem. Ha qnyadek ellened fordulnak, nem lesz családod. Nyerni a világon semmit nem fogsz vele.
2021. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Belegondoltam. Viszont mivel van ott is egy kislány, nem ülhetek hátradőlve, karbatett kézzel majd aztán mondhatom utólag, hogy igen nagyon sajnálom.


Ami a kérdéseket illeti pedig ha ez az ára annak, hogy ne legyen következő, akkor már megéri.


A családom meg megéri a pénzét... Sajnos nincs senki felhőtlen viszonyban, pontosan ilyen finom dolgok miatt, úgyhogy ez már nem oszt nem szoroz.

Illetve mivel van már családom, ezért nem maradok család nélkül.

2021. okt. 3. 17:11
 17/50 anonim ***** válasza:
87%
Sehogy, akkor kellett volna mikor történt...
2021. okt. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
27%
Ha van már családod, akkor minimum 20 vagy. Ugye magad se hiszed, hogy tizen akárhány év távlatából majd bárki is komolyan vesz? Arról nem is beszélve, hogy talán te se ugy emlékszel, ahogy valóban történt.
2021. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:

Nos, vannak dolgok amiket nem lehet elfelejteni.

De igen, ezért is tettem fel a kérdést, hogy érdemes-e ezzel foglalkoznom így. A választ már megkaptam.

Alapból nem tartom a kapcsolatot velük, de nagyon sajnálom az ottani gyerekeket.

Őszintén elmondtam a nővéremnek a történteket, az már az ő dolga, hogy mit von le belőle. Nekem se esne jól, ha valaki ilyet állítana a férjemről, de biztosan elgondolkodnék és figyelnék.

Biztos vagyok benne, hogy még lesz ebből balhé, válás akármi, de szigorúan a babaváró hitel feltételeinek teljesítése után, hogy még egy gyermek élete meg legyen nyomorítva.

Azok után, hogy nem hitt nekem a testvérem, hanem élből elutasított, pedig pontosan tud ő is a megcsalásokról, már nem nagyon tudom testvérként kezelni.

Sajnálom a gyerekeiket, de akkor úgy látszik, hogy ennyit tudok tenni, illetve talán ha a jövőben látok zaklatásra vagy egyéb törvénytelen dolgokra jeleket akkor ott és azonnal tudok kezdeni valamit. Mondjuk, ha a kislány is hasonlóan viselkedik mint én akkor...

Persze nem törvényszerű, hogy vele is megtörténhet, de mindig a legrosszabbra gondolok és általában így kevesebb csalódás ér.

2021. okt. 3. 17:45
 20/50 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes hogy mihelyt valaki megemlítette hogy azt h mások védelmében szoktak ilyen dolgokat előrángatni, egyből a gyerekét sajnálod 🤔

Sántít ez az egész. Mit akarsz tulajdon képp?


Ha a nővéred tudja h mivel vádlod a férjét, már beleültetted a bogarat a füléve (még ha nem is látszik)

2021. okt. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!