Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Zaklatott a nővérem férje...

Zaklatott a nővérem férje kamaszként. Hogyan tudnám bizonyítani és kártérítést követelni?

Figyelt kérdés

Szinte senki sem hisz nekem, mert nagyon jól el tudja magát adni a sógorom.

Aktus nem történt, de ez nem jelenti azt, hogy helyénvaló lett volna felnőtt, házas, gyermekes embernek ilyet tenni egy 13-14 évessel, pláne nem rokonságból.

Akkor magamat hibáztattam, nem szóltam senkinek. Azt hittem ettől leszek felnőttebb, "jobbfejebb".

Ma már tudom, hogy ez nem így van.

A nővérem azt hiszi hazudok, nem akar hinni nekem.Ez az alak meg mindent tagad.

Mindig is nagyon jól manipulált, megkérte, hogy töröljem a Facebook uzeneteimet is, hogy tűnjenek el a bizonyítékok. Ha csinált valamit akkor mindig figyelt, hogy ne legyen szemtanú.

Bizonyítékom így nem igazán van, de szerencsére a szüleim és egy testvérem hisznek nekem.

Korábban is csalta meg a nővéremet, de én ezt már nem tudom tovább tűrni, mert nem elég, hogy valamelyest tönkretette az életemet, a mai napig kavarja a szart az élet más területein is és még a nővérem életét is tönkreteszi.

Korábban gyámhivatalon kérdezték, hogy valóban molesztált-e. Akkor azt mondtam igen, de azóta elévülhetett.

Kérdés az hogy van értelme foglalkoznom vele, vagy engedjem el, mert az országban a nőknek csönd a neve?



2021. okt. 3. 13:09
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

Mert felesleges.

Majd megoldom hozzáértő szakemberrel a pszichológust és az ügyvédet is, ahogy tudom. Nem pedig anonim emberektől kell elviselnem a megkövezést, bár erre lehetett számítani.

Köszönöm Mindenkinek!

2021. okt. 3. 19:24
 32/50 anonim ***** válasza:
90%
ne haragudj, de az, hogy hány éve történt, igenis fontos, ha bármit lépni akarsz, mert van elévülés.
2021. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
69%
32, megírta priviben, hogy 20 éves...
2021. okt. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 A kérdező kommentje:

Annak, aki kérdezte annak leírtam privátban.

Azt gondolom, hogy nem kötelező mindent megosztanom. Nem kényszerít rá senki...

2021. okt. 3. 19:30
 35/50 anonim ***** válasza:
31%

És a kártérítés megoldja az undorodat 🤔

Neked pszichológus kell, nem pereskedés.

Nem akarom sógorodat, v bármelyik pasit védeni, de 14 évesen ha te a resóidat akartad majmolni, akkor gondolom azért te is kacérkodtál a sógorral (h nagylány legyél). Amit azért egy per alatt igen magas szinten tudnak akár ellened fordítani.

Tény h a pasi nagyot hibázott, de nem biztos h ha lelkileg ennyire a dolog hatása alatt vagy, még megk~ne kockáztatnod h feltépjék a sebeket. Illetve hogy a férjed, családod előtt taglalják h esetleg még te "ri. anckodtál" vele

2021. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 A kérdező kommentje:

Nem, nem oldja meg, de a családi kapcsolatokat részint megoldaná ha végre kiderülne mindenki számára az igazság és nekem is megnyugvás lenne.

Nem kötekedni akarok és látom, hogy értelmes tanácsokat akarsz adni viszont, ha valaki kacérkodik vagy bánom is én mit csinál az már ne csodálkozzon ha ez még az lesz?

2021. okt. 3. 20:54
 37/50 anonim ***** válasza:
84%

Nyilván nem ezt gondolom. De egy jó ügyvéd bizony képes erről meggyőzni a családodat, és még te lennél a hibás. Holott csak egy kamasz lány voltál.

Ahogy a rokonaid hozz@álásán is látszik, nem is kéne őket sokáig győzködni.

Te meg ott ülnél mind egy darab rongy, mert rágalmazod a sógort (hisuen bizonyíték nélkül ez valóban annak tűnne)

2021. okt. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 A kérdező kommentje:

Értem. Őszintén én elengedném. Viszont a férjem nagyon szeretné, ha tennénk valamit, mert látja, hogy mennyire kikészít. De ő férfiként nem tudja, hogy egy ilyen tárgyalásnál mennyire bele is nyúlnak az ember mindenébe. Mivel nem róla van szó, hanem rólam ezért nem erőlteti, de sokat beszéltünk róla, így gondoltam teszek egy lépést.

Egy korábbi válaszoló javasolta a telefonos módszert, nos ő is azt mondta, hogy kéne de nagyon ódzkodom tőle, úgyhogy ezt sem mondja már.

A helyemben ő tuti hogy megtenné.


Mivel a férjem az első párom, ezért előtte nem titkoltam el semmit, így mindent tud a dologról. Nekem csak ő számít, a többi családtag nem.

De értem, hogy mire akarsz kilyukadni. Több gond származna belőle.

Borzasztó, hogy egyesek mindent megúszhatnak..

2021. okt. 3. 22:00
 39/50 anonim ***** válasza:
31%
Molesztálnak valakit, aztán természetesen az az ő hibája. Magyar társadalom idők.
2021. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
23%
Ott a hiba, hogy ez a tipikus amcsi divat, csak épp kicsiben. Ha molesztálnak akkor azt akkor kell jelenteni, nem egyszer valamikor, amikor épp jól jönne egy kis pénz.
2021. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!