Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Zaklatott a nővérem férje...

Zaklatott a nővérem férje kamaszként. Hogyan tudnám bizonyítani és kártérítést követelni?

Figyelt kérdés

Szinte senki sem hisz nekem, mert nagyon jól el tudja magát adni a sógorom.

Aktus nem történt, de ez nem jelenti azt, hogy helyénvaló lett volna felnőtt, házas, gyermekes embernek ilyet tenni egy 13-14 évessel, pláne nem rokonságból.

Akkor magamat hibáztattam, nem szóltam senkinek. Azt hittem ettől leszek felnőttebb, "jobbfejebb".

Ma már tudom, hogy ez nem így van.

A nővérem azt hiszi hazudok, nem akar hinni nekem.Ez az alak meg mindent tagad.

Mindig is nagyon jól manipulált, megkérte, hogy töröljem a Facebook uzeneteimet is, hogy tűnjenek el a bizonyítékok. Ha csinált valamit akkor mindig figyelt, hogy ne legyen szemtanú.

Bizonyítékom így nem igazán van, de szerencsére a szüleim és egy testvérem hisznek nekem.

Korábban is csalta meg a nővéremet, de én ezt már nem tudom tovább tűrni, mert nem elég, hogy valamelyest tönkretette az életemet, a mai napig kavarja a szart az élet más területein is és még a nővérem életét is tönkreteszi.

Korábban gyámhivatalon kérdezték, hogy valóban molesztált-e. Akkor azt mondtam igen, de azóta elévülhetett.

Kérdés az hogy van értelme foglalkoznom vele, vagy engedjem el, mert az országban a nőknek csönd a neve?



2021. okt. 3. 13:09
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
66%
Mit csinált konkrétan a sógor?
2021. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
12%
Most meg már a férje akarja nem is ő :D
2021. okt. 5. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
14%
Kezdj vele ki, tegyél úgy, mintha akarnád, aztán karmold össze és azonnal menj a rendőrségre, jelentsd fel nemi erőszakért. A körmöd alatt lesz a bőre, így lesz bizonyíték.
2021. okt. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
90%
Facebook-üzeneteket vissza lehet állíttatni, ha a rendőrség kéri.
2021. okt. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
87%
43, csak nehogy a pasi megelőzze a feljelentéssel, ugyanis csak rajta lesz külsérelmi nyom.
2021. okt. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
27%
45, a pasi aztán jelentgetheti, ha nőgyógyászati szakvélemény megállapítja az erőszakot és megtalálják a férfi spermáját
2021. okt. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
73%
aha, és hol a nemi erőszak a 43-ban?
2021. okt. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
88%

"...ha nőgyógyászati szakvélemény megállapítja az erőszakot..."


Az erőszaknak nyoma van ám és simán mmegkülönböztethető a szakerto szamara a sima szextol.

2021. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
89%
Te most hülye vagy? Azért erőszakoltassa meg magát h bizonyítsa h x éve simogatta őt a sógora?
2021. okt. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
71%
Hogyan alakultak a dolgok, kérdező? Próbáltál kártérítést követelni?
2022. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!