Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális az, ha huszonéves...

Normális az, ha huszonéves lánytestvérek összebújva alszanak?

Figyelt kérdés

Az anyjuk vagyok, a kisebbik 21 éves, itthon lakik, a nagyobb 24, ő egyetemre jár az ország másik félben, csak a nagyobb szünetekben jön haza.


Egyik nap hajnali 2 körül ment még a tv a kisebbik szobájában, ezért bementem lekapcsolni, akkor láttam, hogy mindketten ott alszanak összebújva.


Gyerekkorukban soha sem csináltak ilyeneket, külön szobájuk volt mindig.



2021. okt. 29. 10:26
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
86%
Igen.
2021. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
86%
Próbálom megtalálni az okot, hogy két lánytestvér esetén ebben mi lehet a problémád...(?)
2021. okt. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Ennyi idősen az ember összebújva maximum a párjával alszik...
2021. okt. 29. 10:35
 4/34 anonim ***** válasza:
77%
Furcsább lenne, ha az egyik testvér fiú lenne.
2021. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
73%

#3

Te beteg vagy, vagy nem is vagy szülő!

Ha normális anya lennél, akkor tudnád, hogy a testvéri szeretet nemtelen, kortalan. Egy nem elmebeteg szülő csak örül, ha a gyerekei jó testvérek!

2021. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
78%
4 aztán miért? azzal se lehetne probléma ennyi erővel
2021. okt. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Ne légy ennyire szűklátókörű, kérdező. Testvérek, szeretik egymást, összebújtak. Nem kell túlgondolni. Te sosem bújtál össze anyáddal, lányaiddal, barátnőddel?
2021. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
35%
Azért ez így nekem is fura lenne. Főleg ha eddig ezt sosem csinálták.Nekem nem lenne normális, de már komolyan mondom hogy nem tudom mit gondoljak erről, annyira más vélemények vannak.
2021. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%

A húgom 1000 km-re él tőlem, ritkán látogat haza, a szüleink már nem élnek. Itthon is van lehetősége saját szobában, saját ágyban aludni, mégis mindig az én franciaágyamban kötünk ki dumálni, fényképeket nézegetni, közben nassolni és nevetgélni/sírni az emlékeken, van, hogy összeölelkezve.

(Mindketten 60+-osok vagyunk, férjjel, gyerekekkel, unokákkal)

Eszembe nem jutott volna, hogy van olyan elferdült, beteg ember, aki ebben valamit bele tud magyarázni.

2021. okt. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
17%
Bezzeg ha 2 fiu lenne...
2021. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!