Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális az, ha huszonéves...

Normális az, ha huszonéves lánytestvérek összebújva alszanak?

Figyelt kérdés

Az anyjuk vagyok, a kisebbik 21 éves, itthon lakik, a nagyobb 24, ő egyetemre jár az ország másik félben, csak a nagyobb szünetekben jön haza.


Egyik nap hajnali 2 körül ment még a tv a kisebbik szobájában, ezért bementem lekapcsolni, akkor láttam, hogy mindketten ott alszanak összebújva.


Gyerekkorukban soha sem csináltak ilyeneket, külön szobájuk volt mindig.



2021. okt. 29. 10:26
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ki kell ábránditanom minden perverz olvasót: tök normális és nem utal vérfertőző leszbikus kapcsolatra, ahogy a magát anyukának kiadó kérdező sugalja.
2021. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
84%
Ez aranyos.
2021. okt. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim válasza:
83%
Normális. Én is így alszom hugommal ha mindketten otthon vagyunk.
2021. okt. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
85%

Mi a fura ezen?Nem szeretheti egymást 2 testvér?Örülj neki hogy ilyen jó testvérek vagy jobb volna ha egymást marnák,gyűlőlnék?

Akkor az volna a bajod.Teljesen normális és aki mást gondol az a nem normális.Az is fura akkor ha az ember a 70 éves apjával alszik nő léttére?

Jézusom mennyi beteg ember van basszus

2021. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
56%

"Az is fura akkor ha az ember a 70 éves apjával alszik nő léttére?"


Igen, az beteges lenne. Már gyerekkorban leválnak annyira a gyerekek, hogy egyedül akarnak aludni, nem a szülővel. De ez egy másik dolog.

2021. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
88%

Te beteg vagy de nem kicsit🤦‍♀️🤦‍♀️

Nem bújhat oda az ember a saját apjához néha?Ki mondta hogy rendszeresen és hogy életvitel szerűen?

Szövegértés

2021. okt. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
31%
Valaki írta, hogy ők is nézegetnek a testvérével közösen fotókat egy ágyban. A kérdezőnek nem is az volt a furcsa, hogy a két lánya egy ágyban tv-zett, hanem hogy utána egymás karjaiban aludtak. Ez azért szerintem nem egyenlő azzal, hogy megölelitek egymást egy régi emlék kapcsán. Jó a kapcsolatom a húgommal, de sose merült fel ilyennek még a gondolata sem, csak a férjeinkkel alszunk összebújva. Azt sem írta a kérdező sehol, hogy a lányai vérfertőző leszbikus kapcsolatban élnének, csak furcsállotta az esetet.
2021. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, te meg honnan tudod, hogy gyerekkorukban "soha" nem csináltak ilyet? Rendszeresen leellenőrizted, hogy a saját ágyukban alszanak-e? Érdekes.

Ha nem kamu a kérdés, akkor mi baj van azzal, hogy két testvér összebújva alszik? Legalább szeretik egymást, én is ismerek olyan nővéreket, akik szeretnek együtt aludni mert mondjuk előtte néztek az egyik szobájába egy filmet, vagy beszélgettek, stb. Nem kell ezen semmit túldramatizálni.

2021. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
#18-as vagyok, azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mi az, hogy csak a párjával aludhat az ember egy bizonyos kor felett összebújva? Mekkora hülyeség már ilyeneket gondolni? :D
2021. okt. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
87%
bezzeg mikor sátorba aludtunk a haverokkal, senki se feltetelezte,hogy "masok"vagyunk! Egymasnak háttal kell aludni aztan jolvan. Bar ha balra egy lany fekszik, jobbra pedig egy fiu, akkor erdekes,hogy merre fordulsz :) de az mar masik tortenet
2021. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!