Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tényleg minden egyke testvérre...

Tényleg minden egyke testvérre vágyik?

Figyelt kérdés
2022. jan. 12. 22:03
1 2 3 4 5 6
 41/51 NTBS ***** válasza:
100%
Én igen, de nekem apukám is hamar meghalt.
2022. febr. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim válasza:
100%
Igen. Aztán mire lettek, akkora lett a korkülönbség, hogy gyakorlatilag most is egykének érzem magam.
2022. febr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A 11 évvel idősebb nagynéném mindig olyan utálatos volt velem, hogy sosem vágytam testvérre.
2022. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én egyke vagyok, és hálát adok a Jó Istennek, hogy nincs testvérem.
2022. febr. 18. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
6%
44, igen? Es mi van akkor ha latod hogy testvérek együtt dolgoznak, laknak, utaznak, neked meg nincs kivel? Egesz gyerekkorodban egyedül voltak otthon gyerek. En is szóval tudom milyen
2022. febr. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
87%

Nekem 2 testvérem van, de egyikre se nagyon vágytam soha.

Gyerekkorom is szar volt miattuk, mostanra meg pláne, hogy idősebbek a szülők.(kénytelen vagyok nézni az ábrázatukat kéretlenül is...)

2022. febr. 18. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 Metionin ***** válasza:
100%
45. Én ugyan nem a 44. vagyok de egyke, aki sosem akart testvért. Őszintén szólva nem igazán hat meg, ha látok testvéreket együtt, együtt lakni meg pláne nem szerettem volna testvérekkel. Gyerekként is kb. sajnáltam azt akinek van, a nagyobbaknak mindig a kicsikre kellett vigyázni, a tesó nem hagyta őket tanulni, aludni stb. Utazni meg szórakozni a barátaival meg a párjával is tud az ember, ahhoz nem kell testvér, dolgozni meg a kollégáival szokott mindenki, akik általában nem rokonok.
2022. febr. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
100%

23.: Ostoba hülye sztereotípia csak. Számtalan testvér tojik a másikra felnőttként, nálunk sem összetartó a család. Sosem vagyok egyedül, a tesóimmal, akikkel nagy a korkülönbség abszolút formai a kapcsolatunk, semmi mély érzelmek vagy ilyenek, ellenben a páromra és a barátaimra olyan szinten számíthatok, amit kevesek mondhatnak csak el... Sosem voltam, vagyok, vagy leszek egyedül, ameddig csak ők élnek, és természetesen ők is számíthatnak rám mindenben.


28.: Mert idióta vagy, ép ember nem általánosít. Minden ember egyedi, senki nem lesz attól se több, se kevesebb, hogy van-e vagy nincs testvére, ez a felnőttek döntése volt, nem az övé. Nem vagyok egyke, de bárkit úgy kivágok az életemből, főleg, ha idióta (mint pl. te), hogy öröm nézni.

2022. febr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Én pl sosem vágytam igazán, amúgy is szegények voltunk és jó döntés volt, hogy egyke maradtam. De amúgy nem is hiányzott, mindig tök jól elvoltam, a szüleimmel jó a kapcsolatom. Manapság már sok családban hiába vannak sokan testvérek, nem igazán számíthatnak egymásra, mert távol élnek, meg mindenkinek meg van a maga élete. Egyre ritkább az az igazi összetartó testvéri kapcsolat, mint ami régi időkben volt. De igazából nekem erre sincs igényem, úgyis magamnak kell megoldani az életemet, nem mástól várnom a segítséget.
2022. febr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a szüleimnek van testvére és egyáltalán nem jó a kapcsolatuk, nem segítenek egymásnak, szóval az sem garancia, hogy egyáltalán jóban lesznek a testvérek felnőttként.
2022. febr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!