Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról ha 2...

Mit gondoltok arról ha 2 felnőtt férfi , akik testvérek nagyon sokáig egy pici szobában laknak együtt és soha nincs kapcsolatuk? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem, csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok.

Egy női rokonom par évig együtt volt az egyikkel(ez volt a pasi talán egyetlen kapcsolata, azóta sincs), úgy ismerte meg az akkor 36 éves férfit, hogy egy kis szobában lakott a 34 éves öccsével, egy panelban az idős szüleiktől 2 méterre volt az a kis szoba. (Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna)

Csak szeritem lehet mindkettőnek valamilyen mentális gondja, ha ez nekik ennyi ideg így megfelelt?

Talán az idosebbiknek lehetett köze egy-két nohoz futólag, de a fiatalabb soha nem volt nővel, csak bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból meg a testvérével megy mindenhova.

Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem.

Milyen nevelést kell kapnia ahhoz két férfinek, hogy ennyi idősen arra legyen igényük hogy egy kis szobában laknak, internet nélkül, nők nélkül, a szüleiktől 2 méterre?


2022. márc. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
75%
8-as (6-os voltam), miert is borzaszto a helyesirasom? Mert nem irtam ekezeteket? Telorol egyszerubb igy es aki erteni akarja az erti is amit irok.
2022. márc. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 A kérdező kommentje:

Azért folytam bele, mert ahogy mondtam együtt volt az egyikkel a rokonom és nekem ez nem tetszett, az ő érdekében.

Igen, nem egy lakásban laktak, hanem egy szobában

2022. márc. 19. 01:49
 13/76 anonim ***** válasza:
42%
Semmit. Megvan a saját életem, nem érdekel másoké. Nem vagyok én Miss Marple.
2022. márc. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 A kérdező kommentje:
Akkor minek vagy a családi kapcsolatok témában a gyakorin?? 🤦🏻‍♀️
2022. márc. 19. 03:00
 15/76 anonim ***** válasza:
68%

Bírom amikor valaki megmondja, hogy másoknak hogy KÉNE élnie, meg mi a normális.

Ami ha belegondolunk, csak egy kép az ember fejében, egy prekoncepció a saját elvei mentén, ennél fogva szűklátókörű, mert végtelenül szubjektív.

2022. márc. 19. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván nem ez a norma. De ha nem ártanak ezzel senkinek akkor hol itt a probléma?
2022. márc. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen válaszokat írtok itt, én meg megkaptam a saját kérdésem alatt, hogy mennyire uber gáz, hogy 30 éves nőként otthon lakok (haza költöztem miután szétmentünk párommal közös alberletbol) és jelenleg nincs saját lakásom, csak egy autóm.
2022. márc. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:

16, nem mostam hogy bárkinek ártanak. Bar eléggé megkeseredett mind a 2 es szeretnek beszólogatni.

Az en véleményem hogy nem tudok férfiként tekinteni arra, aki 36 évesen a gyerekkori szobájában él az occsevel, nincs jogsija, nincs autója, az occsevel együtt buszozgatnak a mai napig(mar 40 felett vannak) és felmerült bennem a kérdés hogy a távolabbi női rokonom mit keresett egy ilyen mellett.

Amúgy felőlem 6 férfi is lakhat egy szobában, de ez személyes sztori volt.

2022. márc. 19. 06:41
 19/76 A kérdező kommentje:
*mondtam
2022. márc. 19. 06:41
 20/76 A kérdező kommentje:
17, mert itt azzal vezetik le a feszkót hogy mindig a kérdezőt támadják. Ez a norma itt
2022. márc. 19. 06:43
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!