Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról ha 2...

Mit gondoltok arról ha 2 felnőtt férfi , akik testvérek nagyon sokáig egy pici szobában laknak együtt és soha nincs kapcsolatuk? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem, csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok.

Egy női rokonom par évig együtt volt az egyikkel(ez volt a pasi talán egyetlen kapcsolata, azóta sincs), úgy ismerte meg az akkor 36 éves férfit, hogy egy kis szobában lakott a 34 éves öccsével, egy panelban az idős szüleiktől 2 méterre volt az a kis szoba. (Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna)

Csak szeritem lehet mindkettőnek valamilyen mentális gondja, ha ez nekik ennyi ideg így megfelelt?

Talán az idosebbiknek lehetett köze egy-két nohoz futólag, de a fiatalabb soha nem volt nővel, csak bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból meg a testvérével megy mindenhova.

Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem.

Milyen nevelést kell kapnia ahhoz két férfinek, hogy ennyi idősen arra legyen igényük hogy egy kis szobában laknak, internet nélkül, nők nélkül, a szüleiktől 2 méterre?


2022. márc. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
63%
A rokonod nem olyan felszínes mint te, és nem aszerint ítéli meg az embereket, hogy kinek mije van, ennyi.
2022. márc. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
77%
Milyen neveltetést kaptál te, hogy itélkezz felettük, és egy anonim oldalon megerősítést vársz arra idegenektől, hogy jogosan ítéled el őket, akik nem felelnek meg a mai társadalmi normáknak, és megvetést érdemelnek.
2022. márc. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:

😂 mondtam. Csak a kérdezőnek kell ellentmondani, az itt a menő

Ha azt írtam volna ki hogy egy 36 éves pasi vagyok, nincs semmim es anyámmal elek meg a testvéremmel egy szobában, akkor el lettem volna mondva a világ legnagyobb luzerenek. De ki is fogok majd később írni egy ilyen kérdést es be is lesz bizonyítva.

2022. márc. 19. 07:12
 24/76 anonim ***** válasza:
40%

"csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok"

Vannak olyanok, akik ugyanígy élnek és mentális betegséggel, meg olyanok is, akik ugyanígy, de mentálisan teljesen egészségesen. Más kérdés?


"eléggé megkeseredett mind a 2 es szeretnek beszólogatni"

A teljesen más körülmények között élők között is épp elég szép számmal vannak ilyenek.


"nem tudok férfiként tekinteni arra, aki 36 évesen ... nincs autója, ... buszozgatnak a mai napig(mar 40 felett vannak)"

Ez már a te bajod. Nagyon sok férfi van, aki van annyira környezettudatos, hogy akkor is buszozgat, ha egyébként megtehetné, hogy autója legyen.


"felmerült bennem a kérdés hogy a távolabbi női rokonom mit keresett egy ilyen mellett"

Emberek milliárdjai élnek a világon párkapcsolatban, ha jól sejtem. Miért pont az ő felállásuk érdekes? Az nem fura, hogy valaki egy olyannal akarjon együtt élni, akit az foglalkoztat, hogy egy távoli rokona vajon miért abba a férfiba szeretett bele, akibe?

2022. márc. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
64%

Engem nagyon érdekelne, te honnan a bánatból tudsz ennyit a rokonod exének a családi helyzetéről ennyit?

Téged miért zavart, ha nem a te párkapcsolatod volt?

Újabb kérdések : neked mi közöd ehhez?

Hogy jössz ahhoz, hogy más emberek zsebében, életvitelében turkálj, mondván kinek mire tellik, ki hogyan éli az életét?

Honnan a fenéből tudod, melyik pasinak mennyi kapcsolata, egyáltalán sexkapcsolata volt?

Ott álltál és tartottad a gyertyát?


Égek a vágytól, hogy elregéld..

2022. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 A kérdező kommentje:
😂 hihetetlen, ne erőlködjetek, mar nem olvasok. Nemsokára kiirom a kérdést mintha en lennék a lúzer 36 éves es majd jövök a válaszokkal. Akkor is a kerdezot fogjak támadni, csakhogy meglegyen a napi otthoni feszkó levezetés
2022. márc. 19. 07:50
 27/76 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Az ő dolguk. Egy külső szemlélőnek az én életem is fura lenne. 38 éves vagyok, a 44 éves bátyámmal élek együtt. A lakás apámé, 75nm, két hálószoba + nappali. Apám szüleié volt a lakás. Amikor egyetemista lettem, akkor ide költöztem a mamámhoz. A szülővárosom és e város között 140 km van. Közben meghalt a mamám, így apám felújíttatta a lakást, hogy tudjak albérlő társakat fogadni. Én itt maradtam ebben a városban az egyetemen után, a bátyám otthon alapított családot. Majd egy éve megcsalta a felesége, így elváltak. Mivel a gyerekeit nem szerette volna utcára tenni, így ő költözött el a közös lakásból. Akkor úgy döntött, hogy ő is ide költözik, mivel ez régióközpont, jóval több munkahellyel és jobb fizetéssel. Nem az enyém a lakás, úgyhogy nem nagyon volt beleszólásom + sajnáltam is. Továbbá így tudtam rá figyelni, a huszas évei elején volt alkohol problémája, de amikor családja lett, akkor leszokott róla. Én is pont akkor szakítottam az akkori barátnőmmel, úgyhogy mindketten szinglik voltunk. Nekem azóta van új barátnőm, vele viszont most csak hétvégente találkozom. Ő jelenleg Budapesten dolgozik. A Covid alatt jó volt, mert ő is és én is szinte végig home officeban voltunk, így sok időt töltöttünk együtt. Ez most megszűnt. Most keressük a megoldást. Szeretnénk együtt élni, illetve gyereket vállalni. A bátyám azóta csak egy éjszakás kalandolat keres, nem mer újra elköteleződni egyelőre. Szóba jött a kocsi is. Mindkettőknek van jogsija, illetve kocsija is. Én viszont félek vezetni, csak akkor ülök kocsiba ha muszáj. Ha nem sietek, akkor tömegközlekedem. 5 éve más hibájából volt egy balesetem, ahol csúnyán megsérültem. Totálkárosra törtem a kocsimat, a bal lábfejem sosem lesz olyan mint régen. 3 napig altattak. Örülhetek, hogy nem lettem nyomorék. Szóval mielőtt valakit kritizálsz, jusson eszedbe, hogy fogalmad sincs, milyen utat járt be az illető.
2022. márc. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
58%

"Az en véleményem hogy nem tudok férfiként tekinteni arra, aki 36 évesen a gyerekkori szobájában él az occsevel, nincs jogsija, nincs autója,"


De ki kérte, hogy férfiként tekints rájuk? Hallottad már azt a mondást, hogy élni és élni hagyni? Ők meg lehet, hogy nem tudnak nőként tekinteni egy olyanra, akinek a jogsi meg az autó számít bármit is. Mégse csesztetnek téged, ugye? Kérdező, neked nem azért mondanak itt ellent a kommentelők, mert mindig a kérdezőket akarják bántani, hanem mert teljesen beteges a gondolkodásod, a lelkivilágod. Ha szeretettel és bölcsen viszonyulnál az embertársaidhoz (vagy legalább semlegesen, ha ez nem megy), akkor nem kapnál ilyen kommenteket!

2022. márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:
74%
Én se tudok férfiként tekinteni olyanra aki beleüti más emberek életébe az orrát..
2022. márc. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 anonim ***** válasza:
75%

"Én se tudok férfiként tekinteni olyanra aki beleüti más emberek életébe az orrát.."

Esküdni mertem volna rá, hogy a kérdező nő, de lehet, hogy mégis férfi, tényleg... Az valahogy még gázabb szerintem...

2022. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!