Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról ha 2...

Mit gondoltok arról ha 2 felnőtt férfi , akik testvérek nagyon sokáig egy pici szobában laknak együtt és soha nincs kapcsolatuk? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem, csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok.

Egy női rokonom par évig együtt volt az egyikkel(ez volt a pasi talán egyetlen kapcsolata, azóta sincs), úgy ismerte meg az akkor 36 éves férfit, hogy egy kis szobában lakott a 34 éves öccsével, egy panelban az idős szüleiktől 2 méterre volt az a kis szoba. (Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna)

Csak szeritem lehet mindkettőnek valamilyen mentális gondja, ha ez nekik ennyi ideg így megfelelt?

Talán az idosebbiknek lehetett köze egy-két nohoz futólag, de a fiatalabb soha nem volt nővel, csak bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból meg a testvérével megy mindenhova.

Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem.

Milyen nevelést kell kapnia ahhoz két férfinek, hogy ennyi idősen arra legyen igényük hogy egy kis szobában laknak, internet nélkül, nők nélkül, a szüleiktől 2 méterre?


2022. márc. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
Szobrot nem akartok állítani a sikeres férfi két eme mintapéldányának?
2022. márc. 19. 09:18
 42/76 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert nem foglalkozunk velük. (Se pozitív, se negatív irányban.) Próbáld ki te is, persze, csak ha kedved van hozzá! ;) (De remélem, azért te se kérsz szobrot, mert utazgatásra vágytál húsz évesen.)
2022. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:
0%

Amúgy meg ez nem egy ártatlan, 2 embert érintő helyzet.

Az ilyen "jól van az úgy", elég nekem 2 négyzetméter élettér, alkoholizálás kombóban tengődő emberek, nem kis részét teszik ki a társadalomnak.

Azért nem halad előre az ország, toporgunk egy helyben, és ezért lehet megtenni bármit a néppel, mert ezek sokan vannak és ennek megfelelően szavaznak is.

Úgyhogy össztársadalmilag nem is veszélytelen ez a biorobot réteg.

2022. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
23%
Sokan találva érzik magukat, úgy látom. Szerintem is rettenetes, hogy vki 40 évesen is gyerekstátuszban otthon lakjon. Még ha nagyobb lakás lenne külön szobával. Így esélyük sincs másra. Agyban van a baj.
2022. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
32%
Nekem olyan ismerősöm van akik ikrek és együtt laknak egy lakásban. Közel vannak az ötvenhez és agglegényként élnek. Az egyik testvérnek egyszer volt egy 2-3 évig tartó kapcsolata 25 évvel ezelőtt egy idősebb nővel,de ezen kivűl semmi. Szerintem ez egyik fivér még szűz, soha nem látni együtt senkivel sem őket. Semmiképp nem normális ez az élet, hogy egymáson kivűl nem nagyon van kapcsolatuk a külvilággal. Igazából nem lehet tudni róluk semmit. Nincs közösségi oldalon profiljuk, nincs hobbijuk, nincs kapcsolatuk az ellenkező nemmel, nincs autójuk, nem mennek nyaralni. Számomra olyan az életük mint ha nem is lenne, csak szép lassan elmennek melletük az évek, és soha nem történik semmi érdekes. Úgy 15-20 évvel ezelőtt az volt az egyetlen szórakozásuk, hogy a nyári időszakban 1-2 emberrel karöltve péntek vagy szombat este kiültek az út mellé egy padra és megittak pár üveg bort. Elképzelni sem tudom, hogy miért zárkoztak el ennyire a világtól, de ez betegesnek látszik.
2022. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
39%
Kit érdekelsz? Nekem sincs jogsim, mégis több férfiasság van bennem, mint te azt gondolnád.
2022. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 A kérdező kommentje:
😂😂
2022. márc. 19. 09:54
 48/76 anonim ***** válasza:
64%
A ketten egy lakásban meg a ketten egy szobában az két külön kategória
2022. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
56%
Miért nincs jogsid?
2022. márc. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
19%

#51

Ez magánügy.

2022. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!