Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról ha 2...

Mit gondoltok arról ha 2 felnőtt férfi , akik testvérek nagyon sokáig egy pici szobában laknak együtt és soha nincs kapcsolatuk? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem, csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok.

Egy női rokonom par évig együtt volt az egyikkel(ez volt a pasi talán egyetlen kapcsolata, azóta sincs), úgy ismerte meg az akkor 36 éves férfit, hogy egy kis szobában lakott a 34 éves öccsével, egy panelban az idős szüleiktől 2 méterre volt az a kis szoba. (Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna)

Csak szeritem lehet mindkettőnek valamilyen mentális gondja, ha ez nekik ennyi ideg így megfelelt?

Talán az idosebbiknek lehetett köze egy-két nohoz futólag, de a fiatalabb soha nem volt nővel, csak bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból meg a testvérével megy mindenhova.

Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem.

Milyen nevelést kell kapnia ahhoz két férfinek, hogy ennyi idősen arra legyen igényük hogy egy kis szobában laknak, internet nélkül, nők nélkül, a szüleiktől 2 méterre?


2022. márc. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
38%
Kikérem magamnak! Én vagyok az 59%!
2022. márc. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
62%
A kérdező felhasználóneve "Hold vilag kepu", és kaptam tőle egy szerelmes levelet 😂 Azt hittem, ennél szánalmasabb már nem lehet, de tévedtem.
2022. márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
62%
Ja, és ő nevezett engem szarkeverőnek és undorítónak, miközben konkrétan rá illenek ezek a dolgok a kérdése alapján 😃😃😃
2022. márc. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 A kérdező kommentje:
74, majd küldök neked mindjárt olyan levelet akkor megláthatod ki vagyok te …. Hold világ… Jezusom
2022. márc. 20. 20:27
 75/76 anonim ***** válasza:
70%

"Mindenki óvatosan irogasson, mert mar 10 emberkét tiltattam."

:DDD

2022. márc. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
56%
Itt rolam beszèltek?????
2023. jún. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!