Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról ha 2...

Mit gondoltok arról ha 2 felnőtt férfi , akik testvérek nagyon sokáig egy pici szobában laknak együtt és soha nincs kapcsolatuk? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem, csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok.

Egy női rokonom par évig együtt volt az egyikkel(ez volt a pasi talán egyetlen kapcsolata, azóta sincs), úgy ismerte meg az akkor 36 éves férfit, hogy egy kis szobában lakott a 34 éves öccsével, egy panelban az idős szüleiktől 2 méterre volt az a kis szoba. (Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna)

Csak szeritem lehet mindkettőnek valamilyen mentális gondja, ha ez nekik ennyi ideg így megfelelt?

Talán az idosebbiknek lehetett köze egy-két nohoz futólag, de a fiatalabb soha nem volt nővel, csak bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból meg a testvérével megy mindenhova.

Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem.

Milyen nevelést kell kapnia ahhoz két férfinek, hogy ennyi idősen arra legyen igényük hogy egy kis szobában laknak, internet nélkül, nők nélkül, a szüleiktől 2 méterre?


2022. márc. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
36%

Ez a sok szent ember, aki mindig mindenkit megért és sosincs negatív véleménnyel másokról. :D

Kérdező! Én megértem a kiakadásod. Nyilván a nő rokonod magasabb nívón állt, mint a palija.

Azért egy férfitől elvárhatók bizonyos attitűdök, hogy felnézzenek rá. A szóban forgó két pali nem törekvő, szorgalmas, előre tekintő típus, hanem belesüppedtek egy szimbiózisba a mamival. A kamasz fiaimban és a baráti körükben több kurázsi van.

Amire tudok itt gondolni, hogy valami szuperpöszivel rendelkezett és ez ideig óráig kompenzálta a lúzerségét. :D

29 is a nagy szent ember, hogy milyen megértő a valóban beteg kapcsolatban élő triót, és közben pont úgy kritizál, mint a kérdező.

Amúgy van itt valami pszichológus, ez valami falkaszellem a válaszolóknál, miszerint be akarják adni, hogy ők senkit nem kritizálnak soha?

2022. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
67%

"29 is a nagy szent ember, hogy milyen megértő a valóban beteg kapcsolatban élő triót, és közben pont úgy kritizál, mint a kérdező."


A kérdező a véleményünket kérte! A rokonaik viszont nem kértek tanácsot vagy véleményt az életükkel kapcsolatban. Ez itt a nagy különbség! Törekvése, kurázsija pedig mindenkinek van, csak nem mindenkinek ugyanarra irányul. Van, akinek pénzre, kocsira, nagy házra. És van, akinek meg másra. Ez ilyen egyszerű.

2022. márc. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
68%

"bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból"


Magyarán beteg? Mert akkor lehet ez az ok is, hogy otthon maradtak.


És az is hogy gyűjtenek valamire.

2022. márc. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy mi a szakmája annak a két férfinak.


Lehet nem is igénylik a párkapcsolatot, az is lehet hogy szimplán egy nagyobb házra gyűjtenek. Bármi lehet. A rokonodnak gondolom nem mindent mondott el a báty kapcsolatban. Millió oka lehet. Nem csak az, hogy luzerek.


34-es vagyok.


Amúgy nem értem neked ez miért fáj, és mi közöd hozzá, és miért haragszol a rokonodra, hogy merte az egyiket választani anno párnak.


Ezen csak én kamillázok?


Amúgy ezek alapján pletyka szint. Unatkozol és pletyizni akarsz, kibeszélni a másikat, ahelyett, hogy a saját házad táján néznél körül.

2022. márc. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
41%
Könnyen ítélkeznek az emberek, anélkül, hogy tudnák, mi minden állhat a dolgok hátterében. Szebb lenne a világ, ha mindenki a saját dolgával foglalkozna.
2022. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
39%

"Nem ítélkezem"- nem tényleg nem. :D

"Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem."


A mentális egészség ott kezdődik, hogy lelkileg rendben van saját magával.


Ha jóban van a két testvér egymással, akkor a szoba is a béke terepe, bármennyire is pici.


"Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna."


Van 45 millájuk? Mert fővárosban ott kezdődnek az ingatlan árak. Vidéken olcsóbb ugyan, de most minden drágább lett, még az építőipari alapanyagok is.


Középosztálybelinek is nehéz házra megteremteni a pénzt, ha albérletbe megy, az kb. alsó hangon 200 ezernél kezdődik a fővárosban nagyobb városokban és a rezsi és a havi kaja és lehetne sorolni.


Sanszos, hogy a szerinted megtehetnék azt jelenti, hogy áh dehogy. Maradna is és meg nem is pénzük.

2022. márc. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
72%
Én amúgy nem gondolok semmit. Ez amit írtál nem jelent semmit, csupán azt, hogy attól függetlenül, hogy szerinted megtehetnék, akkor nem egy olyan házban laknának, ahol egy pici szoba van két testvérnek. Ezt gondolom.
2022. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
13%
Nem normális, lehet egymással szexelnek.
2022. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 A kérdező kommentje:

Az anyja el van hizva, ezért nehéz kilépnie, de amúgy valójában ki tudna.(a rokonomtól mindent tudok, mert nekem panaszkodott róluk sírva)

Nem gyűjtenek ezek semmire, pont hogy nem is költenek, mert gyűjtögetik a pénzt a semmire es otthon tartják valahol eldugva. Amúgy mind a kettőnek alkohol problémái vannak es busszal mennek inni, azért is nincs jogsijuk hogy ihassanak.

Es igen, en kijelentem hogy két életképtelen lúzerről van szó, nekem nőként 20 évesen volt arra igényem hogy utazzak, külföldön éljek es csinaljak valamit az eletben.

Ez a sok szent válaszoló meg nevetséges, kizárólag a feszkót akarjak levezetni azzal hogy a kerdezot támadják. Nincs olyan épelméjű ember, aki szerint élhető körülmény az, hogy 36 évig egy kis lyukban elek a kistesommal a szüleim mellett. de persze itt a megkeseredett gyakori nép között egy nőverő is szuz maria lenne ha azzal szidhatnak a kerdezot.

Vagy lehet az összes válaszoló 40 éves szuz incel

2022. márc. 19. 09:06
 40/76 anonim ***** válasza:
61%

"nekem nőként 20 évesen volt arra igényem hogy utazzak, külföldön éljek es csinaljak valamit az eletben."


Hajrá, éld úgy az életedet, ahogy neked jó. Nincs itt semmi probléma.

2022. márc. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!