Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit gondoltok arról ha 2...

Mit gondoltok arról ha 2 felnőtt férfi , akik testvérek nagyon sokáig egy pici szobában laknak együtt és soha nincs kapcsolatuk? Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés

Nem ítélkezem, csak mentális egészség szempontjából kiváncsi vagyok.

Egy női rokonom par évig együtt volt az egyikkel(ez volt a pasi talán egyetlen kapcsolata, azóta sincs), úgy ismerte meg az akkor 36 éves férfit, hogy egy kis szobában lakott a 34 éves öccsével, egy panelban az idős szüleiktől 2 méterre volt az a kis szoba. (Nem melyszegenyek, simán elköltözhettek volna ha akartak volna)

Csak szeritem lehet mindkettőnek valamilyen mentális gondja, ha ez nekik ennyi ideg így megfelelt?

Talán az idosebbiknek lehetett köze egy-két nohoz futólag, de a fiatalabb soha nem volt nővel, csak bevásárol az anyjának, aki mar nem tud kilépni a lakásból meg a testvérével megy mindenhova.

Kicsit haragudtam a női rokonom es amiért csinos lányként egy ilyennel kezdett, a mai napig nem értem.

Milyen nevelést kell kapnia ahhoz két férfinek, hogy ennyi idősen arra legyen igényük hogy egy kis szobában laknak, internet nélkül, nők nélkül, a szüleiktől 2 méterre?


2022. márc. 18. 23:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
62%

"56, ... ennek a kommentnek egy betű értelme sincs"

Elég jól szemlélteti, hogy mennyire hiteles a kérdező: annyira lehet hinni annak, amit mond, mint amennyire az igaz, hogy már nem olvas. :)

2022. márc. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
86%
Én sem tudom az összes szomszédról, hogy mi a hobbija vagy hogy volt-e nyaralni, mégse feltételezem róluk, hogy nincs életük, csak max. nem kötik az orromra. Mint ahogy én se az övékre. Ha nincs fent közösségi oldalakon, az meg csak "plusz pont" a szememben. :D
2022. márc. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
87%
Én se vagyok fent közösségi oldalon és sokkal tartalmasabb is az életem, mint azoknak, akik Facebookon fent vannak. Szoktam motorozni, kirándulni az erdőben/hegyekben, imádom a természetet és kakilok az emberekre nagy ívben.
2022. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
5%
Motorom van és nem autóm, akkor én sem vagyok férfi, mert nincs autóm? Nekem jó pár nő azt mondta, hogy férfiasabb a motorozás, mint egy autóban pöffeszkedni. A motorral előbb célba lehet érni, lehet neki húzni, de csak ésszel, egyébként városban simán húzom neki 100/150-el, attól függ, hogy milyen a forgalom.
2022. márc. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
83%
Városban 100-150-nel, gratulálok.
2022. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
87%
Lassan teljesen szembe van menve a kérdésben levő dolgokkal amugy.
2022. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
48%

Még mindig égek a vágytól, hogy elregéld honnan a büdös fenéből tudsz ennyi mindent egy amúgy számodra relatív full idegen családról?


Valld be valami beteg perverz kukkoló vagy..

2022. márc. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 A kérdező kommentje:
Akkor éghetsz tovább a vágyadtól
2022. márc. 20. 12:18
 69/76 anonim ***** válasza:
69%
Nyugi nyugi, már rég leesett mindenkinek, hogy egy szép kitalált történet...
2022. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 anonim ***** válasza:
63%
"A válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar" ezen jelented aztán kész utolsó.
2022. márc. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!