Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinálnátok a helyemben?

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy testvérem aki rendkívül naiv és kihasználják, egyszerűen életképtelen, most elvileg tartozik valakinek, amit nem tud visszafizetni. Korábban már felhívott bőgve, hogy mit tegyen, aztán a végén oda jutottunk, hogy tudnék e neki kölcsön adni. Erre nemet mondtam, azért, mert ismerem őt, és tudom, hogy sose kapnám vissza azt a pénzt, és most nekem is nagy szükségem van rá. Ráadásul családom is van, neki pedig nincs. Nem tudok neki csak úgy százezreket adni. A probléma ott van, hogy a szüleim a testvérem pártján állnak, mindig is jobban szerették nálam, és ők is tőlem várják el, hogy kifizessem, lévén, hogy én vagyok az idősebb, jobb munkám van, stb. Azóta, hogy nemet mondtam nagyon ridegek velem, úgy érzem nem látnak szívesen. Ha kifieztném, akkor talán minden a régi lenne, de nekem is megterhelő lenne anyagilag, ha viszont nem fizetem ki, lehet soha többé nem állnak velem szóba, amit szintén nem tudnék elviselni.

2022. aug. 2. 17:59
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson gondolj bele hogy mindig ő volt a kedvenc,attól hogy most adsz nem leszel jobb hidd el ha nem állnak szóba veled akkor így jártak hidd hamarabb fognak keresni mint hinnéd
2022. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Ne adj neki és a szüleidnek is magyarázd meg az okot. Mindenki addig takarózzon, ameddig a paplanja elér. A szüleidnek b kellene látniuk az okot. Ha mégsem, akkor ne bántson. Törődj a családoddal.
2022. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet, meg kell küzdenem ezzel az érzéssel. Köszönöm a segítséget!
2022. aug. 3. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!