Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Létezik, hogy valaki azért...

Létezik, hogy valaki azért legyen ilyen beteg, mert testvér nélkül nőtt fel?

Figyelt kérdés

Ma már felnőttkorú személyről van szó. Mindent betegesen a saját tulajdonának tekint amit megszeret, és az hogy akárki mással osztozzon akármin, neki elképzelhetetlen. Dühös lesz, ha valaki ugyanazt a zenét, vagy akármilyen dolgot szereti, amit ő. Ha szerelmes lesz egy emberbe, teljesen kisajátítja, magához láncolja, és porig alázza a másik önbizalmát pár hónap után, hogy a párjának meg se fordulhasson a fejében, hogy elhagyja őt vagy létezik nála jobb is a világon. Betegesen lefigyeli a párjait vagy a potenciális párjait. Nem állhatnak szóba rajta kívül senkivel, nem használhatnak szociális médiákat, és nem csinálhatnak semmi olyat ami neki nem tetszik. Úgy kezeli az embereket, mintha a kutyái lennének, mintsem egyenrangú félként.

Gyerekkorában is ilyen volt már, nem mellesleg eléggé el is lett kényeztetve. Testvér nélkül nőtt fel, és a szülei egyetlen gyerekeként mindent és akármit megkapott amit csak kiejtett a száján. Létezik, hogy attól lett ilyen agyi beteg?



#mentális betegség #Poszesszív ember
2022. aug. 9. 09:59
1 2 3
 21/24 Hamittudomen válasza:
31%

Ne haragudjatok meg, de én nem azt írtam, hogy minden egyke személy egy önző féreg. Én azt írtam, hogy VANNAK OLYANOK, viszont nem mindenki olyan! Én ezt tapasztalatból írtam, mert nekem van egy olyan unokabátyám, aki egyke és mindent magának gondol.

Akinek nem inge, ne vegye magára.

2022. aug. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

21: De akkor, aki önző, az nem azért önző, mert egyke. Pláne nem azért féreg.

A kérdező meg nem önző, hanem beteg!

2022. aug. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
nem valoszinü h köze lenne hozzá
2022. aug. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!