Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha egy undorító...

Mit tegyek, ha egy undorító mocsok a testvérem, és mindenki szerint én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

Másokkal mindig elmegy sétálni, másokra sose sajnál semmit, másokkal mindig kedves, aranyos, vicces, csak velem nem jön el sehova, csak ha nagyon szükséges, de abban nincs köszönet, szemrebbenés nélkül mondja nekem hogy kussoljak, maradjak csendbe, mert unja, amit beszélek. Amikor kicsik voltunk, és a maximalista anyám bántotta a 4-esért, én mindig kiálltam érte, sokszor mèg akkor is megvédtem, ha nem neki volt igaza, ő meg leordítja a fejem, meg megaláz. Nem is tud érvelni, csak beszólogat, amin mások nevetnek.


Meghalt édesanyánk, eltrógerkedte az egészet, mindent én szerveztem le a temetéssel kapcsolatban, mert neki fáj az anyja halála, mintha nekem nem fájna. A búcsúlevéllel is magamra maradtam, és még a temetésre is berúgva jött, ott duruzsolt a fülembe a részeg pofájával egész végig. És amikor meg akartam verni temetés után, mert már úgy kikészített, akkor még én voltam a rossz, mert hát ő fiú, hagyjam rá, meg nehéz neki. Mintha nekem nem lenne. Feleségét is agyba-főbe csalja, és amikor hallgattam a szent beszédeket, kibukott belőlem minden aljassága, mocskossága, többek között ez is.


2022. aug. 27. 20:07
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Szakítsd meg a "testvéreddel" és a hímsoviniszta családtagjaiddal a kapcsolatot. Ezek a nárcisztikus személyiségzavaros emberek nem fognak megváltozni soha, téged fognak kizsigerelni.
2022. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Lépj túl rajta!

Azért mert a testvéred nem kell vele találkoznod sem, ha van közös örökségetek adjátok el, vásároljátok ki egymást, ha apátoknak már nincs benne tulajdona, és felejtsd el örökre.

2022. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Uncsi.

Ilyen hülyével normális ember nem tartja a kapcsolatot, kamu story.

2022. aug. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Elsőként tegyél fel egy rendes kérdést, mert a panaszkodásra nem sokan kíváncsiak.
2022. aug. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
miért érdekel ennyire mások mit gondolnak rólad? és ha a bátyád ekkora kretén, miért nem vagy egy kicsit távolságtartóbb vele? hagynod kellene hogy az idő téged igazoljon, hadd lássa mindenki, mekkora barom, milyen ember is valójában ő. ám ez nem olyan könnyű, ha te is ott vagy a témában, mint valami két lábon járó katalizátor. azt gondolhatják, hogy te stuffolod fel a szegény tesót... kerüld, és adj magadnak időt, hogy a dolgok kissé leülepedjenek.
2022. aug. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozz vele.
2022. aug. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyen hűtlen, álszent faxt véd a család, nem vagy köteles velük sem tartani a kapcsolatot... Hogy ki mit gondol? Szard le...
2022. aug. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldd el a náthás pitschäba.
2022. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%

Bár csak a szövegkörnyezetből lehet rájönni, hogy lány vagy, mivel ezt konkrétan nem írtad le a kérdésedben, de a probléma gyökere valahol itt keresendő. A bátyád tele van lelki problémával, de mivel fiú és "lelkizni a fiúknak ciki", nincsenek meg a megfelelő eszközei ezek feldolgozására, ezért agresszióval, alkohollal, undok viselkedéssel próbálja elpalástolni a gondjait.

Te ne legyél a lábtörlője, se ne hagyd, hogy céltáblának használjon, hogy megalázzon, de nőként vannak olyan eszközeid, amivel segíthetsz neki, ha akarsz. Adhatsz neki úgy is lelki támaszt, hogy nem engeded, rajtad élje ki a frusztrációit.

Nem írtad, hány évesek vagytok, sok múlik ezen is. Nem tudni, hol tart a bátyád a férfivá érés folyamatában és azt sem tudjuk, Te tudod-e, mi az igazi feladata egy nőnek? (Nem, nem a cseléd szerep és nem is a mindent eltűrés)

2022. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Azért csinálja ezt veled, mert hagyod és nem állsz ki magadért. Én már rég adtam volna neki 2 átszállóst aztán kapcsolatot végleg a 0-ra redukálni. Ha a család még őt védi, akkor velük sem érdemes tartani a kapcsolatot.
2022. aug. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!